Strona 1 z 1

Krzesła dziecięce - jakie?

: 25 lip 2019, 13:14
autor: celebrytka
Jak wybrać odpowiednie krzesło dla dziecka?
Tutaj https://magod.pl/pol_m_Dom_Krzesla-dzieciece-351.html widziałam fajne modele.
Na co zwracać uwagę przy zakupie?
Będę wdzięczna za podpowiedzi, co sprawdziło się u was w domach.

Re: Krzesła dziecięce - jakie?

: 12 sie 2019, 9:47
autor: szyszeczka
Witam zaczęliśmy remont w domu i Zastanawiamy się gdzie najlepiej kupić Meble dziecięce i akcesoria . Może znacie takie sklepy, do których warto zajrzeć gdzie wy kupowaliście. Trochę obawiam się zamawiać Meble w sklepie internetowym, bo nie wiem, czy w trakcie transportu nie zostaną uszkodzone albo jeśli zapłacimy, czy towar otrzymamy.

Re: Krzesła dziecięce - jakie?

: 09 kwie 2020, 14:14
autor: Aleks22
Zobacz ofertę sklepu https://kupkrzeslo.pl/ . Wybierając krzesło do biurka dla dziecka zwróć szczególną uwagę na cechy świadczące o jego dostosowaniu do celu, jakiemu ma służyć, czyli długiemu spędzaniu czasu w pozycji siedzącej. Większość dostępnych w tej kategorii krzeseł biurowych dla dzieci posiada miękkie, tapicerowane siedziska i oparcia. Krzesła dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, przy czym wybierać możesz nie tylko spośród rodzajów i kolorów tapicerki, ale też kilku rodzajów podstaw.

Re: Krzesła dziecięce - jakie?

: 17 lip 2020, 13:09
autor: Ceciliie87
Wsuwając taboret pod stolik, zaoszczędzisz miejsce i uporządkujesz kącik zabaw dziecka. Taboret dla dziecka znajdziesz na https://www.vox.pl/produkt-taboret-ziel ... 19194.html. W górnej części taboretu (siedzisko) wykonano otwór zabezpieczony pierścieniem z silikonu. Otwór ten ułatwia przesuwanie/przenoszenie taboretu. Skośne boczki ułatwiają składowanie - można je ustawiać jedne na drugich