Strona 1 z 1

Psychiatra

: 11 sty 2021, 2:56
autor: Abiń
Jak wygląda wizyta u psychiatry? Jak to się odbywa? Czy wystarcza sama psychoterapia czy konieczne są leki? Czy każdy psychiatra to lekarz? Czy ludzie po jakichś kursach też mogą pracować w tym zawodzie?

Re: Psychiatra

: 03 mar 2021, 14:25
autor: miśka89
Wtam,zastanawiam się nad tym,czy warto inwestować w pakiety medyczne? Co sądzicie o tych https://hms-assistance24.com/ ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie. Korzystacie z takich pakietów? Jak wygląda taka współpraca? Czy rejestracja jest łatwa,a wizyty odbywaja sie szybko?

Re: Psychiatra

: 16 mar 2021, 8:27
autor: lilila
Wizyta jak wizyta :) ja wspominam bardzo miło. Rozmowa na temat moich problemów wiele mi dała. A co do leków, to juz psychiatra decyduje, czy są potrzebne.Czasami takie wsparcie farmakologiczne jest niezbędne. Ja chodziłam do tego centrum medycznego https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ na terapię, swietna sprawa

Re: Psychiatra

: 14 kwie 2021, 21:23
autor: Syśia
Oczywiście wizyta u specjalisty jest niezbędna. Jednak warto czasem wspomóc się naturalnymi produktami. Jednym z nich jest ten płyn https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn. Badania wykazują, że DMSO może przywracać równowagę psychiczną, ponieważ działa przeciwpsychotycznie i przeciwlękowo. Ten specyfik posiada również wiele więcej właściwości, dlatego warto go mieć w domu.

Re: Psychiatra

: 24 kwie 2021, 9:13
autor: Dżesika
Ale przecież jeśli macie taką możliwość, to zdecydowanie powinniście wykorzystywać jak najlepszą opiekę psychologiczną. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do https://psychomedic.online/ i zwrócili uwagę na opieką, jaką są Wam w stanie zaoferować psychiatrzy z Psychomedic.Online. W ten sposób moglibyście już teraz zacząć dbać o swój komfort psychiczny.

Re: Psychiatra

: 25 sie 2021, 16:27
autor: Eluńka
Musicie w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, co faktycznie będzie dla Was najodpowiedniejsze. Ja mogę Wam na pewno zasugerować, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i zastanowili się, co faktycznie mogłoby Was wspomóc w tym aspekcie.