Strona 1 z 1

Meble do łazienki

: 15 sty 2021, 16:43
autor: Kamilka
Witajcie,
jeśli właśnie planujecie gdzieś kupić nowe meble do łazienki, to polecam zajrzeć na stronę https://www.accordmeble.pl/. Sądzę, że to powinno Wam znacznie ułatwić wybór takich właśnie mebli :) Polecam ;)

Re: Meble do łazienki

: 25 sty 2021, 21:37
autor: Adalbertnowak10
Moim zdaniem najpierw warto zajrzeć w wiele poradników czy kanałów z budowaniem wnętrz. Tutaj moim zdaniem znajdziesz inspiracje i produkty.

Re: Meble do łazienki

: 24 paź 2021, 21:54
autor: Pałka
Meble do swojej łazienki domu kupiłam https://zona-design.pl/. Są bardzo ładne, dobrej jakości, zakupiłam je w fajnej cenie oraz bardzo szybko dojechały do domu. Można tam naprawdę sporo rzeczy kupić i to ciekawych rzeczy które będą ci pasowały do każdego wystroju twojego mieszkania.

Re: Meble do łazienki

: 28 paź 2021, 12:28
autor: Kaćper77
Myślę, że dobrej jakości meble zajdziecie w tym sklepie: https://citymeble.com/ . Jest to galeria, w której znajdziecie sporo sklepów z meblami oraz z artykułami do wykończenia wnętrz. Polecam przed zakupem mebli do łazienki zastanowić się, w jakiej tonacji mają być, tak aby zapewnić sobie pomieszczenie, w którym znajdziemy czas na chwilę relaksu. Według mnie warto zakup mebli łazienkowych traktować nie jako niepotrzebny wydatek, ale jako inwestycję.

Re: Meble do łazienki

: 01 lis 2021, 10:37
autor: kaśka308989898
W ofercie sklepu Świat Łazienek XXI w. znajdziesz m.in. szafki stojące, wiszące, szafki dystansowe do WC, szafki pod umywalki, półki pod umywalkę. Mają setki modeli do wyboru: glamour, barok, art deco, pop art - każdy znajdzie tu coś dla siebie. To jeden z moich ulubionych sklepów i co najważniejsze - produkty są top of the top.