Zagęszczenie włosów?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
mamuśka17

Zagęszczenie włosów?

Post autor: mamuśka17 »

Na http://zageszczaniewlosow.pl/ jest dokładnie opisany zabieg jaki w salonach fryzjerskich jest wykonywany w celu zagęszczenia włosów. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, by taki zabieg wykonać. Czy ktoś z Was może na niego się zdecydował i może podzielić się opinią, czy warto się zdecydować? Jak potem takie włosy pielęgnować? Na jak długo taki efekt się utrzymuje?
luśka554

Re: Zagęszczenie włosów?

Post autor: luśka554 »

Najważniejsze jest to, aby móc pochwalić się zdrowymi włosami i skórą. Do tego potrzebna jest pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami. Na stronie: https://www.ducray.com/pl-pl/produkty-m ... exyane-med jest oferta od ducray. Dermokosmetyki tej firmy są bardzo skuteczne i na wiele różnych dolegliwości. Wystarczy wybrać właściwe
Mukuś

Re: Zagęszczenie włosów?

Post autor: Mukuś »

luśka554 pisze: ↑30 lip 2021, 23:10 Najważniejsze jest to, aby móc pochwalić się zdrowymi włosami i skórą. Do tego potrzebna jest pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami. Na stronie: https://www.ducray.com/pl-pl/produkty-m ... exyane-med jest oferta od ducray. Dermokosmetyki tej firmy są bardzo skuteczne i na wiele różnych dolegliwości. Wystarczy wybrać właściwe
Jak ktos jest zdecydowany na leczenie łysienia to albo przeszczep albo Klinika Janeczko - innej możliwości w Polsce nie ma.
Eluńka

Re: Zagęszczenie włosów?

Post autor: Eluńka »

Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja. Przecież jeśli chodzi o dobranie odpowiednich preparatów do Waszych włosów, to zawsze powinniście stawiać na sprawdzone produkty. Na stronie https://ktomalek.pl/produkty-do-wlosow/k-134/1 macie bardzo ciekawy przykład specyfików, na które na pewno warto byłoby juz teraz zwrócić uwagę. Czuję, że może być to dla Was bardzo dużym ułatwieniem.
ODPOWIEDZ