Wypełnienie piersi bez implantów?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
celebrytka
Posty: 358
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:58

Wypełnienie piersi bez implantów?

Post autor: celebrytka »

Czy coś takiego jest możliwe?
Podobno są jakieś alternatywne sposoby.
Tutaj https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/ widziałam coś takiego.
Jest tam trochę więcej informacji na ten temat. Chętnie jednak dowiem się czegoś więcej.
Ktoś miał okazję to sprawdzić?
Awatar użytkownika
enoi
Posty: 91
Rejestracja: 30 kwie 2019, 0:53

Re: Wypełnienie piersi bez implantów?

Post autor: enoi »

Ja jednak postawiłabym na dobre implanty. A przede wszystkim dobrego chirurga plastycznego, jak np. dr Anna Olender https://drolender.pl - pracuje w klinice w Żarkach Letnisko. Jest specjalistką w pełnym tego słowa znaczeniu, używa anatomicznych implantów Mentor, dzięki czemu piersi naprawdę wyglądają pięknie, naturalnie.
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: Wypełnienie piersi bez implantów?

Post autor: evelajna »

pewnie jest to możliwe ale czy efekty są takie same jak z implantami ? nie sądzę... ja sama poddałam się takiej operacji plastycznej po obejrzeniu tego filmiku z udziałem dr Szczyta https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1009s. Mnóstwo ciekawych informacji na przykład na temat dobrych jakościowo implantów, ja szczerze polecam Mentory :) sama je noszę od kilku lat i jestem do dziś zachwycona efektem - jest wyrazisty ale jednocześnie bardzo naturalny :)
Awatar użytkownika
verona
Posty: 80
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Re: Wypełnienie piersi bez implantów?

Post autor: verona »

evelajna otóż to. Nic tak skutecznie nie powiększy biustu jak implanty właśnie więc operacja jest tu jedyną metodą. Zgadzam się z tym, ze trzeba odpowiednio wybrać lekarza z doświadczeniem i zdecydować się na dobre jakościowo implanty. BTW, też nosze mentory :)
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Wypełnienie piersi bez implantów?

Post autor: reiva »

Też wydaje mi się, że operacja to jedyna metoda. Ale pamiętajcie, ze jak operacja to i rana pooperacyjna, którą trzeba potem pielęgnować, szczególnie w tych pierwszych dniach po zabiegu. Na szczęście w każdej aptece, można kupić bez recepty płyn do dezynfekcji ran pooperacyjnych. Pewnie większość z Was ma go już u siebie w domach bo jak dla mnie octenisept jest jednym z tych leków, które mogą służyć całej rodzinie podczas różnego typu infekcji.
Awatar użytkownika
igorbo
Posty: 65
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:23

Re: Wypełnienie piersi bez implantów?

Post autor: igorbo »

Moja siostra miala wykonywany zabieg podniesienia piersi u pani doktor Zukowskiej w http://plastyczna.med.pl/ - sprawdz sobie koniecznie, bo to swietna specjalistka, naprawde niesamowita opieke zapewniaja :)
łosni

Re: Wypełnienie piersi bez implantów?

Post autor: łosni »

Wszystko najlepiej skonsultować z chirurgiem plastycznym, ze swojej strony naprawdę mogę polecić dr Annę Olender https://drolender.pl - sama jestem po operacji powiekszania piersi właśnie u niej. Operacja z wykorzystaniem implantów, Mentor. Piersi naprawdę prezentują się zacnie :D .
ODPOWIEDZ