Skuteczny jest ten kwas hialuronowy?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Ględzia

Skuteczny jest ten kwas hialuronowy?

Post autor: Ględzia »

Sporo na temat kwasu hialuronowego jest w różnych reklamach, nawet co niektóre znane aktorki reklamują kremy z tym kwasem. Używacie przypadkiem takich kremów i faktycznie są skuteczne na zmarszczki?
Podobno same zabiegi gdzie się wstrzykuje kwas robione przez lekarzy są w 100% bezpieczne, oczywiście dotyczy to ludzi zdrowych. W ogóle dużo ciekawostek na temat działania kwasu hialuronowego znalazłam na tej stronie https://saywowclinic.pl/10-pytan-o-wype ... luronowym/
Ale czy faktycznie usunie zmarszczki na twarzy?
Sońka

Re: Skuteczny jest ten kwas hialuronowy?

Post autor: Sońka »

Ja kwasem wypełniałam zmarszczki ale w gabinecie kosmetycznym Bieńkowscy Clinic, Najpierw byłam na konsultacji aby kosmetolog sprawdził stan mojej skóry i odpowiedział na moje pytania . O zabiegu możecie poczytać same na stronie https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/kwa ... t-filling/
Klara

Re: Skuteczny jest ten kwas hialuronowy?

Post autor: Klara »

Kwas hialuronowy to bardzo dobre sposób na to by wygładzić zmarszczki i to nawet te bardzo głębokie. Ale trzeba wiedzieć, że są różne typu kwasu hialuronowego i różni producenci? Decydując sie na zabieg trzeba wybrać kwas najwyższej jakości, żeby był dobry efekt, oraz żeby cały zabieg był w pełni bezpieczny. U mnie super efekt na średnie zmarszczki na twarzy dało użycie kwasu Derm - Halfiller http://estivita.pl/. Jest to medyczny kwas, a dodatkowo wypełniacz tkankowy, który ma opatentowana technologię, utrzymującą kwas w miejscu podania. Ma wysoką czystość, jest sieciowany, biozgodny i biodegradowalny. Jest zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych.
ODPOWIEDZ