Qtera, czy warto kupić?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Kryśia

Qtera, czy warto kupić?

Post autor: Kryśia »

Doszłam do wniosku, że czas poszerzyć swoją dzielność o usługę liftingu twarzy. W tym celu chciałam kupić urządzenie Qtera, które do tego służy. Czy któraś z was, posiada je w swoim gabinecie i może mi krótko je ocenić? Jestem ciekawa, czy faktycznie jest takie dobre.
Miłka

Re: Qtera, czy warto kupić?

Post autor: Miłka »

Również z chęcią przeczytam opinie kogoś, kto posiada Qtera. Specyfikacje już widziałam, znajduję się tutaj https://ifapro.pl/qtera-rf/. Według niej, urządzenie jest bardzo dobre. Jednak również poczekam na wypowiedz kogoś, kto posiada takie urządzenie w swoim gabinecie.
Łuszka

Re: Qtera, czy warto kupić?

Post autor: Łuszka »

Miłka pisze: ↑19 lip 2021, 9:57 Również z chęcią przeczytam opinie kogoś, kto posiada Qtera. Specyfikacje już widziałam, znajduję się tutaj https://ifapro.pl/qtera-rf/. Według niej, urządzenie jest bardzo dobre. Jednak również poczekam na wypowiedz kogoś, kto posiada takie urządzenie w swoim gabinecie.
Qtera to bardzo dobry wybór. Jest to bardzo wydajne urządzenie, którego zakup bardzo szybko się zwróci. Posiadam takie w gabinecie i klientki bardzo sobie chwalą. Moja pracownica, która została na nim przeszkolona, również jest zadowolona. Wydaję mi się, że się sprawdzi w waszych gabinetach.
Żaklin

Re: Qtera, czy warto kupić?

Post autor: Żaklin »

Czy ktoś z was, zamawiał na https://ifapro.pl/qtera-rf/? Jestem zainteresowana zakupem tego urządzenia. Od dłuższego czasu, zastanawiałam się nad usługa liftingu twarzy, jednak brakowało mi odwagi. Jednak co raz więcej klientek pyta o taki zabieg, więc czas się dostosować.
Baśka

Re: Qtera, czy warto kupić?

Post autor: Baśka »

Żaklin pisze: ↑27 lip 2021, 20:44 Czy ktoś z was, zamawiał na https://ifapro.pl/qtera-rf/? Jestem zainteresowana zakupem tego urządzenia. Od dłuższego czasu, zastanawiałam się nad usługa liftingu twarzy, jednak brakowało mi odwagi. Jednak co raz więcej klientek pyta o taki zabieg, więc czas się dostosować.
Na stronie masz zakładkę kontakt. Najlepiej będzie jak do nich napiszesz lub zadzwonisz. Przy okazji odpowiedzą na wszystkie Twoje pytanie, bo zapewne je masz. Moim zdaniem, będzie to bardzo dobry wybór. Qtera RF to najskuteczniejsza i sprawdzona technologia bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.
ODPOWIEDZ