Peruka zamiast stylizacji włosów?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:53

Peruka zamiast stylizacji włosów?

Post autor: maksik »

Od dawna wiadomo, ze stylizacja, szczególnie częsta niszczy włosy. A co myślicie o noszeniu peruki zamiast ich stylizacji? Na https://perukikrakow.com.pl jest dostępny adres salonu w Krakowie, gdzie można się wybrać i taką perukę dopasować. Czy ktoś z Was może nosi perukę, zamiast nakręcać włosy, czy prostować?
kólka

Re: Peruka zamiast stylizacji włosów?

Post autor: kólka »

Ładne peruki, takie na prawdę z dobrej jakości włosów są strasznie drogie. Wiem, bo koleżanka jest po chemioterapii i zakupiła sobie dwie to dała mnóstwo pieniędzy. W życiu bym się nie zdecydowała na perukę zamiast stylizacji włosów, ale tutaj moja koleżanka nie miała wyjścia. Ja mam krótkie włosy tzn takie do ramion, a marzę o długich. Czytałam na http://www.klub.kobiety.net.pl/moje/lin ... -,406.html o przedłużaniu włosów i to mnie bardzo zaciekawiło. Chyba się zdecyduję. Koszt jest znacznie mniejszy niż w przypadku zakupu dobrej peruki więc opłaca się, a efekt masz cały czas tylko jeździsz na podciąganie. Żywotność włosów w zależności od ich struktury i pielęgnacji 1-2 lata nawet więc super. Nie myślałaś o tym? Moja koleżanka ma przedłużanie włosy to są tak ładne, że jak je wysuszy nie musi już nic z nimi robić. Są ładne, proste swoich też nie prostuje i dzięki temu mogą wreszcie odżyć.
ODPOWIEDZ