Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
mamuśka17

Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu zmagam się z wypadaniem włosów. Niestety nic nie jest skuteczne. Włosów jest mało i wyglądają źle, co jest dla mnie jeszcze bardziej trudne. Pomyślałam o noszeniu peruki. Na https://rokoko.com.pl/peruki-opole/ jest dostępny adres jednego z salonów z włosami w Opolu. Gdzie mieszkam. Jednak wiem, że peruk jest kilka rodzajów. Czy możecie podpowiedzieć jaką wybrać w takim wypadku?
Yvonne

Re: Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Post autor: Yvonne »

Wiadomo, ze najlepiej chyba naturalna a nie syntetyczna ;) Ale wiadomo, każdy kupuje to co mu pasuje. Na pewno warto nosić perukę zwłaszcza w chorobach nowotworowych itd. Albo jak ktoś ma łysienie androgenowe. Co do peruk to warto zajrzeć tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-kielce Można tutaj też znaleźć fajne porady dotyczące pielęgnacji itd.
JustynkaŚ

Re: Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Post autor: JustynkaŚ »

Warto również wiedzieć gdzie można zamówić dobre peruki, żeby były ładne, naturalne, można je kręcić i modelować. Ja znam taki sklep i jest to "Świat Peruk" https://sklep.swiatperuk.pl/kontakt. Ja kupiłam u nich peruki bo chciałam mieć w końcu długie włosy a nie mysie ogonki. Teraz kiedy mam ochotę na długie włosy to zakłądam moją perukę a kiedy chcę być brunetką to zakładam moją Jamille https://sklep.swiatperuk.pl/oferta/jamilla.html mam bardzo ładne kręcone włoski.
DiankaŚ

Re: Peruka naturalna, czy syntetyczna?

Post autor: DiankaŚ »

Moim zdaniem nie warto się tak poddawać i od razu kupować peruki, oczywiście peruki to fajna sprawa ale być uzależniony do peruki to chyba przesada. Na szczęście gabinety dają jeszcze szansę na zagęszczenie włosów i jednym z tych miejsc jest gabinet https://www.jachkubsz.pl/medycyna-estet ... nie-wlosow, która stosuję nie chirurgiczne przedłużanie i zagęszczenie włosów. Kilka razy byłam na takim zabiegu i powiem wam, że to jest bardzo dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ