Peruka dla osoby onkologicznej?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
mamuśka17

Peruka dla osoby onkologicznej?

Post autor: mamuśka17 »

Moja mama jest w trakcie leczenia onkologicznego. W związku z tym potrzebuje peruki. Wiem, że można starać się o refundacje kosztów jej zakupu. Na https://www.peruka.pl/ jest nawet dostępna oferta online na takie włosy. Jednak jest kilka rodzajów peruk i nie bardzo wiem, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze. Czy możecie coś doradzić?
Baśniowa

Re: Peruka dla osoby onkologicznej?

Post autor: Baśniowa »

Zerknij, proszę tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-radom, jest tam kilka ciekawych wskazówek, jak powinno dobierać się peruki i na co zwrócić uwagę. Myślę też, że jeśli zadasz tam pytanie obsługa klienta sprawnie i rzetelnie na to odpowie. Znajoma korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona z obsługi.
wąski

Re: Peruka dla osoby onkologicznej?

Post autor: wąski »

Jeżeli szukasz peruki po chemioterapii to koniecznie zajrzyj do Hairly - https://hairly.pl/sklep/ - sama tam brałam perukę dla siebie gdy przechodziłam przez chemię i byłam bardzo zadowolona. Mają szeroką ofertę peruk, świetnych konsultantów i baaaardzo wysoką jakość - ta którą mam jest niesamowicie lekka, w ogóle nie przeszkadza mi w codziennym noszeniu.
ODPOWIEDZ