Medycyna estetyczna - szkolenia

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Medycyna estetyczna - szkolenia

Post autor: JolaZ »

Cześć.
Jeśli będziecie potrzebowali profesjonalnego wsparcia w zakresie szkoleń z wykonywania zabiegów medycyny estetycznej to zwróćcie uwagę na Polski Instytut Medycyny Estetycznej http://pimik.pl/ z pomocą których świetnie przygotujesz się do zawodu, bądź poszerzyć umiejętności w zakresie nowych zabiegów. Pozdrawiam!
Ania

Re: Medycyna estetyczna - szkolenia

Post autor: Ania »

Jak szkolenia i zabiegi z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej to tylko do Pani Kamili Skwarczyńskiej! Czysty profesjonalizm, cudowna kobieta. Tutaj znajdziecie więcej info https://skwarczynskakosmetologia.pl/szkolenia/. Jest bardzo duży wybór. Są m.in. szkolenia z mezoterapii igłowej, powiększania i modelowania ust czy implantacji nici gładkich. Opcje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych! Polecam serdecznie. Niedługo zapisuję się na kolejny. Tym razem już poziom zaawansowany z powiększania i modelowania ust. Jestem niesamowicie wdzięczna Pani Kamili za przekazaną wiedzę, jej cierpliwość i cenne wskazówki. Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie i swój rozwój! :)
ODPOWIEDZ