Fototerapia czy coś innego?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
Rejterada
Posty: 102
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:08

Fototerapia czy coś innego?

Post autor: Rejterada »

Jeśli tak jak ja macie problemy z cerą naczynkową i mimo stosowania od lat różnych specjalistycznych kremów problem wciąż jest to ciekawa jestem, czy znacie jakieś inne metody na pozbycie się tego defektu na twarzy?

Podobno skuteczna jest fototerapia czyli laserowe zamykanie naczynek https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... y/naczynka

Może jednak są jeszcze jakieś inne skuteczniejsze zabiegi?
Asakrą65

Re: Fototerapia czy coś innego?

Post autor: Asakrą65 »

Nowoczesną metodą zamykania naczynek na twarzy jest elektrokoagulacja, o której więcej przeczytasz tutaj https://www.mandalaclinic.com/oferta/za ... oagulacji/. Jest to nieinwazyjny i krótki zabieg, ale są istotne przeciwwskazania t.j wszczepiony rozrusznik serca. Warto wykonywać zabieg w profesjonalnym gabinecie, gdzie specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad z pacjentem.


(Nowoczesną metodą zamykania naczynek na twarzy jest elektrokoagulacja. Jest to nieinwazyjny i krótki zabieg, ale są istotne przeciwwskazania t.j wszczepiony rozrusznik serca. Warto wykonywać zabieg w profesjonalnym gabinecie, gdzie specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad z pacjentem.)
ODPOWIEDZ