Farbowanie Total Blond w salonie fryzjerskim Haircut Express

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
HaircutExpress

Farbowanie Total Blond w salonie fryzjerskim Haircut Express

Post autor: HaircutExpress »

Farbowanie Total Blond w salonie fryzjerskim "Haircut Express".
Total Blond to najzimniejszy, najbardziej radykalnie jasny kolor bez odrobiny zażółcenia!
Mit, że mężczyźni wolą blondynki, od dawna został obalony, więc dziś kobiety uciekają się do rozjaśniania włosów wyłącznie dla siebie, swoich bliskich. I to jest piękne, ponieważ nikt nie rozumie nas tak, jak my sami – i lepiej wiedzieć, który obraz odpowiada naszemu wewnętrznemu postrzeganiu świata. Tak więc blondowanie przestało być tylko trendem, ale zyskało status przyjemnego modnego dodatku do długiej listy sposobów transformacji dostępnych w nowoczesnych salonach kosmetycznych "Haircut Express".
Mimo całej swojej atrakcyjności nie zapominajmy, że ta technika, pomimo pozornej prostoty, oznacza dość silny wpływ na włosy, który uzyskuje się poprzez rozjaśnienie ich naturalnego pigmentu, a zatem nie toleruje amatorskiego podejścia.
Być może zauważyłeś, że młodzi początkujący mistrzowie wolą nie podejmować tej procedury, ponieważ bez odpowiedniego doświadczenia można łatwo zaszkodzić, a poprawianie popełnionych błędów jest zawsze trudniejsze niż robienie wszystkiego dobrze od samego początku.
"Haircut Express" to najlepsze salony fryzjerskie warszawa.
Więc zdecydowałeś.
Kilka słów o kolorze. Pomimo tego, że ostateczny wybór należy do ciebie, mistrz musi po prostu wyrazić swoje zalecenia dotyczące odcienia, który będzie Ci odpowiadał lepiej niż reszta – w dużej mierze opiera się na własnym doświadczeniu i danych zewnętrznych: kolorze oczu, skórze i osobistych cechach twarzy.
* ciepłe (złote, karmelowe, miodowe itp.) odcienie najlepiej prezentują się na ciemnej skórze
* odpowiednio popielaty odcień korzystnie rozjaśnia jasną skórę i niebieskie lub szare oczy.
* Ultra-biały kolor, tak zwane całkowite przebarwienie-nie ma znaczenia, jak ciemna jest Twoja skóra, ponieważ ta opcja jest najczęściej wybierana przez odważnych i odważnych fanów kreatywnego barwienia, oryginalnego podkreślania i innych niestandardowych rozwiązań wykonanych metodą Shatush, balayazh, ombre lub w innych skomplikowanych technikach.
Zanim zdecydujesz się na blond, powinieneś z góry zdecydować, jaki rodzaj jest dla Ciebie odpowiedni. Rozjaśnianie włosów może być:
* klasyczny-to standardowe rozjaśnienie do pożądanego odcienia
* radykalne-całkowite przebarwienia, ultrakreatywne bez kompromisów i wątpliwości
* trendy: platynowy blond jest szczególnie popularny w tym sezonie.
Niestety, Platynowe piękno nie jest odpowiednie dla wszystkich, ale tylko dla szczęśliwych właścicieli skandynawskiego wyglądu, czyli jasnej skóry i oczu.
Powiedzmy kilka słów o blondowaniu z efektem zaciemnionych korzeni-kolejny trend ostatnich sezonów-ta procedura wymaga wyłącznie profesjonalnego podejścia, w przeciwnym razie ryzykujesz niechlujny wygląd.