Dziwna wysypka - iść do dermatologa?

Kącik nie tylko dla kobiet - dzielimy się doświadczeniami i wrażeniami dotyczącymi nowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych.
Awatar użytkownika
celebrytka
Posty: 358
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:58

Dziwna wysypka - iść do dermatologa?

Post autor: celebrytka »

Jak sądzicie?
Dermatolog coś poradzi na taką dziwną wysypkę na rękach?
Tutaj https://www.dermoklinika.pl/ znalazłam jeden namiar, nawet co nieco piszą tam o tym, na ile lekarz może pomóc w takiej sytuacji.
Może ktoś z was miał podobnie i podpowie?
Może są na to jakieś domowe sposoby? Chociaż wolałabym chyba coś od lekarza...
Awatar użytkownika
dopper
Posty: 112
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:35

Re: Dziwna wysypka - iść do dermatologa?

Post autor: dopper »

Wydaje mi się, że jak wysypka ta Cię niepokoi to nie ma co zwlekać i warto udać się czym prędzej do dermatologa. Ja też byłem w przychodni https://prima-med.info/ z podobnym problemem tylko miałem wysypkę na całym ciele i nie tylko na rękach i bardzo dobrze, że poszedłem bo okazało się, że miałem uczulenie, które mogło narobić dużo szkód w moim zdrowiu. Na szczęście teraz wiem na czym stoję dzięki dobrej diagnozie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Dziwna wysypka - iść do dermatologa?

Post autor: mczay »

W razie zauważenia dziwnej wysypki warto udać się do lekarza specjalisty, choć to nie łatwe w naszej służbie zdrowia, oczekiwanie jest długie. Alternatywą jest wykupienie pakietu ubezpieczenia prywatnego, tutaj https://cmp.med.pl/ macie jedną z takich ofert.
Awatar użytkownika
Brenda
Posty: 41
Rejestracja: 27 lis 2019, 2:01

Re: Dziwna wysypka - iść do dermatologa?

Post autor: Brenda »

Też kilka dni temu pojawiła mi się wysypka na rękach ale wiadomo, że teraz wizyty u specjalistów są utrudnione, dlatego próbowałam poradzić sobie z tym problemem środkami dostępnymi w aptece bez recepty.
trądzik23

Re: Dziwna wysypka - iść do dermatologa?

Post autor: trądzik23 »

Jeśli jestes w grupie ryzyka zachorowania na raka skóry to polecam wizytę w leczenie trądziku wrocław należy się zgłosić co jakiś czas do tego centrum żeby zbadać całe ciało pod względem zachorowania na czerniaka. W centrum sprawdzą całą twoją skórę i powiedzą czy tzreba podjąć kroki w celu ochrony towjego zdrowia.
Eluńka

Re: Dziwna wysypka - iść do dermatologa?

Post autor: Eluńka »

Oczywiście, że tak! Przecież skoro nawet nie jesteś pewna, co może być przyczyną, to jak najbardziej warto byłoby wybrać się do dobrego lekarza. Być może okaże się, że jest to ospa, więc tym bardziej trzeba podjąć odpowiednie leczenie. Warto mieć to na uwadze.
ODPOWIEDZ