Programy lojalnościowe

Content marketing, budowanie społeczności, dobieranie hashtagów, zwiększanie zasięgów i algorytmy sieci społecznościowych. Brzmi jak czarna magia? Dołącz do nas i dowiedz się więcej.
juluś

Programy lojalnościowe

Post autor: juluś »

Czy korzystacie sobie z programów lojalnościowych w Waszych firmach? Wiem, że klienci chętnie korzystają z takich programów i może akurat coś takiego przyniosłoby większe zyski? Chciałabym konkretnie zainwestować w dobry system, który będzie działał i który w zasadzie wykona większość rzeczy za mnie.
mczayś

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: mczayś »

Uważam, że programy lojalnościowe to świetna opcja dla wielu firm i dla wielu inwestycji, bo nie dość, że wpływa to na ocenę firmy, to jeszcze dodatkowo można zyskać rozgłos wśród potencjalnych klientów. Dla wielu firm to na pewno najważniejsza kwestia. Wydaje mi się, że aktualnie takie programy to bardzo popularny temat i niemalże każdy je organizuje. Bardzo ważne jest to, aby taki program miał odpowiednie warunki, zasady, no i oczywiście atrakcyjne możliwości. Jeśli chodzi o konkretną firmę, to ja tutaj polecałabym i360 .
ODPOWIEDZ