Zepsuła lodówka.

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
KomosBn
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2019, 22:51

Zepsuła lodówka.

Post autor: KomosBn »

Witajcie,
Co mam zrobić jeśli przed nocą zepsuła lodówka? Mam mięso, mleko it.dalej a teraz takie upały nawet i w nocy... do balkonu nic nie zachowasz i sąsiedzi już śpią....
Jutro to wiem, że od rana pojadę kupować nową lodówkę...A teraz co?
Awatar użytkownika
Tober3k
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2019, 10:41

Re: Zepsuła lodówka.

Post autor: Tober3k »

Dawno nie kupowałem sprzętu. Zawsze zamawiam to, aby nie mieć problemu z dostarczeniem zakupu. Zamawiam, płacę 20-30 złotych za dostawę i bez problemów. Na przykład w tym sklepie https://allmega.pl/refrigerator-freezer/ Często coś zamawiam i tam też zabrałem lodówkę.
Awatar użytkownika
majczyk902
Posty: 64
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Zepsuła lodówka.

Post autor: majczyk902 »

Skoro lodówka się zepsuła to masz dwa rozwiązania:
- oddajesz lodówkę do naprawy
- kupujesz nową.
Musisz wiedzieć, co jest bardziej opłacalne, bo czasem koszty naprawy przewyższają wartość takiej lodówki i wtedy warto kupić już sobie coś nowego. Jeśli będzie taka konieczność to zapraszam na stronę https://www.oleole.pl/lodowki,_Samsung.bhtml Sprawdzona przeze mnie niejednokrotnie i gwarantuję Wam, że na pewno jakość ich usług się Wam spodoba, bo mają czołowych producentów w ofercie.
Awatar użytkownika
Barcik
Posty: 110
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:49

Re: Zepsuła lodówka.

Post autor: Barcik »

Mnie się zepsuła lodówka razem z zamrażarką, ale w sumie i tak chciałam kupić nowy sprzęt. Przeglądając na Ceneo Zamrażarki skrzyniowe , nawet wpadłam na pomysł, żeby kupić jedną i osobno lodówkę. To chyba będzie nawet lepsze rozwiązanie dla mnie, bo zmieści się o wiele więcej jedzenia i produktów spożywczych. Zamrożone mogą być przecież na później. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
molko
Posty: 91
Rejestracja: 01 paź 2019, 21:22

Re: Zepsuła lodówka.

Post autor: molko »

teraz to wytrzymuja 3 lata a nie 30 jak keidys
Awatar użytkownika
kosek88
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:02

Re: Zepsuła lodówka.

Post autor: kosek88 »

Zgodzę się ze stwierdzeniem, że te dzisiejsze lodówki już nie wytrzymują 30 lat, dlatego ja osobiście jestem przeciwny, aby np. kupować mega nowoczesną lodówkę za 5000 zł skoro ona zbytnio nie różni się od tej za 2000 zł, a i tak po 5 latach trzeba będzie ją wymienić. Polecam Wam w kwestii lodówek odwiedzić stronę https://maxi-media.pl/kategoria-produktu/lodowki/ czyli sklepu Maxi Media oferującego outletowe lodówki, czyli te ze starszych kolejki lub powystawowe, które nie są drogie, a tak samo skuteczne jak te ze znanych marketów.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 199
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:09

Re: Zepsuła lodówka.

Post autor: Violla »

O lodówkę trzeba dbać jak o każdy sprzęt. Trzeba pamiętać przykładowo, aby systematycznie wymieniać filtr. Nawet nie musimy kupować oryginał, bo możemy kupić taki https://strefafiltrow.pl/lg-bl9808-5231 ... ennik.html zamiennik i też będzie ok.
ODPOWIEDZ