Zdrowie seniora

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marcelka
Posty: 225
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:05

Zdrowie seniora

Post autor: Marcelka »

Jak dbacie o swoje zdrowie i o zdrowie bliskich? Doskonale wiem ze ciezko o siebie samemu zadbac w starszym wieku. Jesli jednak chodzi o opiekę nad schorowanymi i starszymi bliskimi to polecam wybrac dom seniora. Moja babcia przebywa na opiece dziennej w tym Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu Mieszkamy akurat w okolicach Inowroclawia takze to rzut beretem dla nas. Kilka razy juz tam bylam i musze przyznac ze to dobre miejsce - zadbane a seniorzy czuja sie tu dobrze.
Awatar użytkownika
wiki62
Posty: 42
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:42

Re: Zdrowie seniora

Post autor: wiki62 »

Mam newsa, który może przydać się Waszym bliskim - obecnie w dozie są zniżki na leki dla seniorów. Promocja ta obowiązuje wszędzie w godzinach 8-12, a rabat to aż 20%.
Awatar użytkownika
paillo
Posty: 20
Rejestracja: 14 kwie 2020, 23:32

Re: Zdrowie seniora

Post autor: paillo »

na pewno przekażę te wieści bliskim, bo mam kilkoro seniorów w rodzinie, możesz mi powiedzieć jaki wiek się łapie na tego seniora? I do kiedy ta promocja?
Awatar użytkownika
Ewiika
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2020, 12:11

Re: Zdrowie seniora

Post autor: Ewiika »

Też mam blisko aptekę doz, ciekawe czy moja mama się łapie, ma 62 lata, kupuje co miesiąc dużo leków, a z kasą krucho.
Awatar użytkownika
enoi
Posty: 91
Rejestracja: 30 kwie 2019, 0:53

Re: Zdrowie seniora

Post autor: enoi »

Tak, na pewno mama może skorzystać z tej zniżki, skoro ma powyżej sześćdziesięciu lat - ważne, żeby poszła do dozu w godzinach 8-12:)
Awatar użytkownika
bunia91
Posty: 362
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:47

Re: Zdrowie seniora

Post autor: bunia91 »

Zdrowie, szczególnie w dojrzałym wieku, bywa nieco zdradliwe. Dlatego tak ważne jest aby wszystko monitorować i obserwować nieustannie, a co za tym idzie móc jak najlepiej funkcjonować. Dlatego gdy Twój dziadek czy babcia skarżą się na ubytek słuchu czy ból w nodze, warto od razu wybrać się do odpowiedniego lekarza.
ą11

Re: Zdrowie seniora

Post autor: ą11 »

My musimy się wybudować, gdyż moja teściowa potrzebuje nas 24/7 więc pomyśleliśmy że wybierzemy projekt, wybraliśmy taki https://www.mgprojekt.com.pl/waski-2 i myślę, że będzie nam w nim dobrze w przyszłości! :D wszyscy już nie możemy się doczekać przeprowadzki ;)
perłaa

Re: Zdrowie seniora

Post autor: perłaa »

No tak o zdrowie seniora w szczególności trzeba dbać i to pod różnymi względami... Jak chodzi o mnie, to teraz planuję dziadkowi tutaj https://lumen.pl/lupy-elektroniczne kupić elektroniczną lupę. Myślę, że coś takiego mu się przyda.
ODPOWIEDZ