Wyposażenie warsztatu samochodowego

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 236
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

Wyposażenie warsztatu samochodowego

Post autor: Teremorele »

Chcemy ze znajomym otworzyć , warsztat samochodowy ale zastanawiamy sie nad jego odpowiednim wyposażeniem. Nie wiem tylko na jaki sprzęt postawić. Czytałem , ze tutaj https://autona.pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 mają spory wybór i warto się tam zaopatrzyć. Gdzie wy się zaopatrujecie ?
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Wyposażenie warsztatu samochodowego

Post autor: Kamilka »

Na pewno w takim warsztacie samochodowym przydadzą się profesjonalne wyciągarki samochodowe. Na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe możecie przejrzeć sobie ofertę jednego ze sklepów, który takie wyciągarki oferuje - zarówno elektryczne, jak i ręczne oraz hydrauliczne. Polecam ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: Wyposażenie warsztatu samochodowego

Post autor: kasiakowa06 »

Teremorele pisze: ↑12 maja 2020, 14:22 Chcemy ze znajomym otworzyć , warsztat samochodowy ale zastanawiamy sie nad jego odpowiednim wyposażeniem. Nie wiem tylko na jaki sprzęt postawić. Czytałem , ze tutaj autona.pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 mają spory wybór i warto się tam zaopatrzyć. Gdzie wy się zaopatrujecie ?
Jakby ktoś potrzebował zobaczyć, jak powinien byś wyposażony warsztat to polecam zajrzeć do Cemotu https://www.cemot.pl/

Obrazek
animek88

Re: Wyposażenie warsztatu samochodowego

Post autor: animek88 »

Warsztat samochodowy musi być doskonale wyposażony. Nie może zabraknąć niezbędnego do naprawy sprzętu czy akcesoriów montażowych łączących poszczególne części i elementy. W warsztacie musi być zapas odpowiednich części, które pozwolą skutecznie i szybko wykonać naprawę. Świetnym rozwiązaniem jest zakup albo zestawów, albo większej ilości produktów np. tu https://obejmy-mocowania.pl/. Obejmy to takie elementy, których zwyczajnie zabraknąć nie może.
ODPOWIEDZ