Wynajem kontenerów na śmieci Kraków

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 64
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:17

Wynajem kontenerów na śmieci Kraków

Post autor: kasiunia »

Człowiek się cieszy jak już realizujesz to upragnione dzieło w postaci budowy domu.Na końcu jednak trzeba się zmierzyć z dużą ilością śmieci po budowlanych, gruzu, starych opakowań itp.Też tak mieliśmy ale znajomi którzy od dwóch lat już mieszkają w swoim domu posunęli nam extra rozwiązanie - wynajem kontenerów na śmieci w Krakowie - https://maxgruz.pl/oferta/kontenery-na-smieci/ . Rzeczywiście było jak mówili - szybko i bezboleśnie a panowie z firmy bardzo pomocni i elastyczni jeśli chodzi o godziny pracy.
Awatar użytkownika
pierscionek
Posty: 74
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:27

Re: Wynajem kontenerów na śmieci Kraków

Post autor: pierscionek »

Jeśli chodzi o śmieci po budowie to myślę, że trzeba przede wszystkim pamiętać o odpowiedniej segregacji. Z pewnością sprawę ułatwią kosze do segregacji. Na tej stronie można znaleźć bezdotykowe pojemniki do segregacji śmieci o pojemności od 40l do 120l i różnej głębokości i szerokości wyposażone w duże otwory wrzutowe. Myślę, że takie pojemniki mogą ułatwić dbanie o ekologię. Zdecydowanie warto się tym zainteresować, ponieważ stan naszej planety znacznie się pogarsza z roku na rok a wydaje się, że wiele osób się tym nie przejmuje.
ODPOWIEDZ