Wpływ stresu na wzrok

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lenni99
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Wpływ stresu na wzrok

Post autor: lenni99 »

Jeśli masz problemy z wzrokiem to zdecydowanie warto pomyśleć nad tym co może to powodować. Jednym z głównych powodów zaburzeń wzroku jest sam stres. Osobiście sam miałem z tym problem, więc wiem jakie to uczucie. Dużo pomogła mi jednak ta strona https://www.zdrowemysli.pl/wplyw-stresu ... -widzenia/ . Posiada ona dużo informacji na temat wpływu stresu. Dzięki niej można się naprawdę sporo dowiedzieć. Tym sposobem będziesz mógł być świadom problemu i łatwiej będzie Ci się z nim uporać. Gorąco zachęcam do przeczytania tego tekstu!
Ile razy krzyżują się nasze drogi, ile razy mijamy się obojętnie na ulicy, nawet nie wiedząc o swoim istnieniu, zanim nasze ścieżki życia połączą sie w jedną.
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Wpływ stresu na wzrok

Post autor: tratatata »

Na pewno stres wpływa negatywnie na nasze oczy. Ale nie tylko z tego powodu powinniśmy stale wspierać oczy, nawilżać, stosować krople. Na DBAM O OCZY polecam zajrzeć, można znaleźć mnóstwo porad i recenzje godnych uwagi produktów. Jeśli dokucza Wam alergia to również zajrzyjcie.
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Wpływ stresu na wzrok

Post autor: siwa »

Wiele czynników wpływa na pogorszenie wzroku. Trzeba jednak szukać rozwiązania, które taką wadę usunie. Tutaj https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na specjalistów, którzy zajmują się laserową korekcją wzroku. Mają doświadczenie i oczywiście odpowiedni sprzęt.
Awatar użytkownika
trombocyt
Posty: 102
Rejestracja: 02 lut 2020, 19:27

Re: Wpływ stresu na wzrok

Post autor: trombocyt »

jak wzrok się psuje dość w szybkim tempie, to najlepiej isć do dobrego lekarza, bo to może być zaćma, sama byłam u dr Czubaka i miałam nawet zabieg, bo widziałam coraz gorzej. Zabieg w klinice mega lens, był szybki i bezbolesny.
ćma255

Re: Wpływ stresu na wzrok

Post autor: ćma255 »

Stres wpływa negatywnie nie tylko na wzrok. Jest niekorzystny ogólnie dla zdrowia jak i urody. Trzeba jemu przeciwdzialać czyli psycholog czy psychiatra jest bardzo ważną sprawą. Można też przeciwdziałać rożnymi innymi rzeczami. Ciekawe są np. olejki CBD. Jakbyście szukali to kanabifarm to producent olejków cbd.
Rafał

Re: Wpływ stresu na wzrok

Post autor: Rafał »

Stres w ogóle bardzo negatywnie wpływa na cały organizm. Właśnie dlatego może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z jakiejś terapii, która pomoże Wam trwale obniżyć jego poziom? Na stronie https://psychomedic.online/ macie możliwość odbycia zdalnych konsultacji z dobrymi psychologami, więc koniecznie weźcie to już teraz pod uwagę!
Eluńka

Re: Wpływ stresu na wzrok

Post autor: Eluńka »

Niestety, ale stres może bardzo negatywnie wpłynąć na cały Was organizm. Wzrok to jedna rzecz, ale pozostaje jeszcze kwestia pozostałych konsekwencji zdrowotnych. Na pewno powinniście już teraz dowiedzieć się, jakie dają wrzody dwunastnicy objawy. Pomyślcie nad tym dobrze, bo chodzi o Wasz organizm.
bałagan

Re: Wpływ stresu na wzrok

Post autor: bałagan »

Jak dbać o wzrok w każdym wieku, dowiemy się w serwisie http://jakwyleczycamd.pl/ , to często bardzo dokładna diagnostyka może pomóc nam zadbać o wzrok w odpowiednim momencie. Dobrze dobrane leczenie i terapie, pozwoli nam zatrzymać nawet poważne choroby i wady wzroku - badajmy się, warto.
ODPOWIEDZ