Tłumacz przysięgły

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Tłumacz przysięgły

Post autor: mczay »

Jak przygotować się na egzamin na tłumacza przysięgłego jak najlepiej?
Awatar użytkownika
emkaa922
Posty: 120
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: emkaa922 »

To bardzo ważne, abyś dobrze się przygotował na ten egzamin - od tego zależy Twoja przyszłość. Na pewno nie obejdzie się przed godzinami spędzonymi na nauce i ciężkiej pracy, którą będziesz musiał w to włożyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, na pewno znajdziesz je na stronie: https://www.mpolska24.pl/post/17586/jak ... zysieglego . Tutaj jest bardzo ciekawy artykuł na ten temat - na pewno wiele z niego wyciągniesz, a egzamin zdasz doskonale. :)
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: siwa »

...
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: tratatata »

Tłumacz przysięgły zajmuje się przekładem trudnych merytorycznie treści. Nie ma się co dziwić że sam egzamin jest niezwykle ciężki do zdania i wymaga gruntownej wiedzy, przygotowania. I przepisy prawa w tym zakresie są jasne. Dlatego nie każdy tłumacz zostanie tłumaczem przysięgłym, nie każdy będzie chciał. Zobaczcie na https://www.tlumaczenianafrancuski.pl/ więcej na ten temat, jest wpis o tworzeniu takich tłumaczeń i drodze tłumacza do zdobycia uprawnień. Jeśli jesteście zainteresowani to warto się z nim zapoznać.
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 179
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: arbuzek »

A sprawdzaliście już to http://www.tlumaczenia-gk.pl/ biuro tłumaczeń? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć na ich stronę. Znajdziecie tam wiele cennych informacji. Naprawdę świetna i rzetelna firma, tłumacząca z i na angielski. Publikacje naukowe, medyczne, techniczne - nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2020, 10:50 przez arbuzek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: Halna »

Nie wiem.. ucz się?
tłumaczykff75

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: tłumaczykff75 »

tłumacz przysięgły francuski to strona najlepszego tłumacza na język obcy. Podejmie się on tłumaczenia na język który jak dla mnie jest bardzo trudny. Rozliczenie jest na podstawie stron tekstu który chcemy przetłumaczyć oraz trudności danego dokumentu. Dla stałych klientów jest możliwość negocjacji ceny.
pokałka

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: pokałka »

A jakie tlumaczenie jest potrzebne? my ostatnio zlecalismy tlumaczenie samochodowe do https://www.duplikatydowodow.pl/ i naprawde super bezproblemowe wykonanie uslugi :) ekspresowo!
Agnieszka

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: Agnieszka »

Otrzymanie apostille w Polsce to nie problem z naszą pomocą! Jesteśmy zespolem profesjonalnych tłumaczy gotowych zapewnić szybką i niezawodną obslugę. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, możemy pomóc w uzyskaniu apostille online i wyslaniu jej do Ciebie za pośrednictwem naszej usługi zdalnej.
Sławomir41

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: Sławomir41 »

Jeżeli ktoś z Was potrzebuje pomocy z zakresu tłumaczeń z języka włoskiego, to co powiecie na ofertę tłumacza na stronie - https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysieg ... warszawie/ ? Jest to tłumacz, z którego oferty sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z uzyskanej pomocy.
ODPOWIEDZ