Terapia małżeńska

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ulka55
Posty: 185
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:36

Terapia małżeńska

Post autor: ulka55 »

Moje małżeństwo się sypie i nie wiem już co robić. Jedyne co przychodzi mi do głowy to terapia małżeńska u jednego z terapeutów w http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci Ktoś z was korzystał z pomocy tej poradni? Będę wdzięczna za opinie. Mąż powiedział, że pójdzie na terapię.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: Terapia małżeńska

Post autor: kolka »

Wszystkiego trzeba próbować, oby pomogło i wróciło wszystko na właściwe tory. Jeszcze zależy jaki jest problem. Dużo też dają relacje intymne, seks w związku jest bardzo ważny. Pod tym względem dużo u nas się polepszyło odkąd przeszłam na belarę. Co pewna antykoncepcja to pewna. Człowiek się nie stresuje tylko czerpie przyjemność z seksu, przyjemniej, spontaniczniej, duża różnica.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Terapia małżeńska

Post autor: rybitwa »

dokładnie, też tak miałam
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 48
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:26

Re: Terapia małżeńska

Post autor: Santiago »

Można też się wybrać na terapię dla par do Ośrodka terapii Forest. Ich celem jest rozwój każdego z partnerów i doprowadzenie do wzajemnego porozumienia. Mam taki przykład w rodzinie kiedy po urodzeniu dziecka małżeństwo skupiło się wyłącznie na rozwoju malucha, zapominając o sobie. Tak przecież nie może być, bo prędzej czy później taka sytuacja doprowadzi do upadku małżeństwa.
mczayś

Re: Terapia małżeńska

Post autor: mczayś »

No to jak już potrzebujecie jakiś konkretnych informacji, wskazówek i wiadomości, to ja odsyłam Was na stronę StrefaNamietnosci.pl, ponieważ tam znajdziecie te wszystkie informacje i douczycie się kilku kwestii, które w sprawach łóżkowych mogą być istotne.
Grażyna

Re: Terapia małżeńska

Post autor: Grażyna »

Najważniejsze to nie rezygnować z walki o Wasze małżeństwo. Skoro samodzielnie sobie nie radzicie, to powinniście pomyśleć o dobrej terapii. Wiem, że psychologowie z https://psychomedic.online/ mogą zapewnić Wam najlepszą opiekę, dlatego też koniecznie powinniście zwrócić uwagę na wsparcie, które możecie uzyskać właśnie w tym miejscu.
upą

Re: Terapia małżeńska

Post autor: upą »

Fajnie, że działacie, to dobre rozwiązanie. Mam pytanie czy sami, czy tam osobno korzystaliście z medycyny chińskiej? Widziałam, że jest coś takiego dostępne na https://www.energiazycia.net.pl/ . Sama chciałabym zacząć czerpać energię z życia, jednak mam świadomość, że czasami nie jest to takie proste.
Straszak

Re: Terapia małżeńska

Post autor: Straszak »

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez pary planujące ślub jest "Kiedy najlepiej podpisać intercyzę?". Prawna ochrona majątku osobistego jest ważna, a odpowiedni moment na podjęcie tej decyzji może mieć znaczenie dla przyszłych relacji. Specjaliści podkreślają, że najlepiej jest rozważyć tę kwestię jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego. Szczegółowe informacje i porady dotyczące tego, jak i kiedy najlepiej zawrzeć intercyzę, można znaleźć na https://www.walbrzyszek.com/kiedy-najle ... cyze-64725 co może być pomocne w podjęciu tej ważnej decyzji.
ODPOWIEDZ