Szybka sprzedaż auta

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Szybka sprzedaż auta

Post autor: Kamilka »

Witajcie,
jeśli planujecie kupić nowy samochód i chcecie jak najszybciej sprzedać Wasze stare auto, to polecam zajrzeć na stronę https://skup-aut-gdynia.eu/tczew/. Skup aut Tczew, którego ofertę tam znajdziecie, oferuje zawsze szybką i profesjonalną wycenę oraz gotówkę jeszcze tego samego dnia do ręki :) A skupowane są tam różne samochody, w różnym stanie technicznym, większe i mniejsze, starsze i nowsze ;)
Awatar użytkownika
pursta
Posty: 170
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:43

Re: Szybka sprzedaż auta

Post autor: pursta »

Moim zdaniem chcąc szybko sprzedać samochód należy go odpowiednio wyczyścić. Wiele zarówno kosmetyków jak i chemii samochodowej znaleźć można tutaj https://autonablask.pl/ . Mają naprawę szeroki asortyment produktów w całkiem przystępnych cenach. Ja co jakiś czas zaglądam do nich po nowe rzeczy.
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Szybka sprzedaż auta

Post autor: siwa »

Z tego co wiem, to samochody osobowe można wystawiać na portalu Pokato. Ten portal jest naprawdę prosty w obsłudze. Można tam bowiem szybko ogłosić swój samochód i czekać na potencjalnych kupców. Każdego dnia zagląda tam wiele osób.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Szybka sprzedaż auta

Post autor: Halna »

Z pewnością jak chce się sprzedać auto, należy dobrze stworzyć ogłoszenie i opublikować je na jednym ze znanych serwisów ogłoszeniowych.
Awatar użytkownika
trombocyt
Posty: 102
Rejestracja: 02 lut 2020, 19:27

Re: Szybka sprzedaż auta

Post autor: trombocyt »

Warto jeszcze zadbac o ten samochód przed sprzedażą, zwłaszcza o tapicerkę, dlatego warto moim zdaniem kupic dodatkowo odpowiednie produkty na http://amjoil.pl Żeby utrzymać tapicerkę w dobrym stanie trzeba naprawdę zwracać uwagę na szereg szczegółów. Dbajcie o te kwestie.
Awatar użytkownika
tissaia
Posty: 71
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:26

Re: Szybka sprzedaż auta

Post autor: tissaia »

Ja os siebie jeszcze polecam zainwestować w ubezpieczenie gap. Jaka jest cena ubezpieczenia gap wystarczy odrobinę poczytać
kaśka44

Re: Szybka sprzedaż auta

Post autor: kaśka44 »

Jak szybko, to tutaj http://aautozlom.pl/sl/sosnowiec. Sprzedałam tu już dwa moje stare auta. Zawsze bez problemów i jeszcze tego samego dnia, po telefonie.
ODPOWIEDZ