Szkolenia

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Szkolenia

Post autor: turanka »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
wiola.pik
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:43

Re: Szkolenia

Post autor: wiola.pik »

Popieram. Warto brać cały czas brać udział w szkoleniach i poszerzać swoją wiedzę - z pewnością zaowocuje to w przyszłości
esentire.pl
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Szkolenia

Post autor: Kamilka »

A co ze szkoleniami dla pracowników? W jakie Waszym zdaniem najbadziej warto inwestować? Według mnie każdy pracownik powinien mieć wiedzę z zakresu przepisów RODO związanych z ochroną danych osobowych w firmie. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych możecie zapoznać się z ofertą takich właśnie szkoleń :) Polecam, bo naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
emka
Posty: 115
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:39

Re: Szkolenia

Post autor: emka »

Ważne są też różne szkolenia dla firm. Dzięki nim możemy poszerzać i doskonalić swoje kompetencje. Zajrzyjcie na stronę https://hrsensor.pl/ gdzie znajdziecie duży wybór takich szkoleń dla firm. Myślę, że przypadną Wam do gustu.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 199
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:09

Re: Szkolenia

Post autor: Violla »

A gdzie w ogóle się szkolicie? Czy może znacie jakiś dobry ośrodek szkoleniowy? Ja słyszałam ostatnio o Altkom Akademia, ponoć oferuje niezawodne biznesowe szkolenia kraków. Szkolenia te można znaleźć w najróżniejszych kategoriach, wszystko w zależności od tego czego szukamy.
Awatar użytkownika
krefatka
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:25

Re: Szkolenia

Post autor: krefatka »

Na co wybieracie się w tym roku?:)
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Szkolenia

Post autor: siwa »

Dla przedsiębiorców tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ są szkolenia prawne. Widać, że kancelaria Klisz i Wspólnicy wstrzeliła się w potrzeby, przynajmniej moje. Tematyka dotyczy tego, co najbardziej u nas kuleje. Nie dam rady do końca roku być na wszystkich zorganizowanych przez nich szkoleniach, ale na pewno na dwa się wybiorę.
Awatar użytkownika
sebos
Posty: 111
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Szkolenia

Post autor: sebos »

Tutaj https://leadership-center.pl/agile/ poczytajcie sobie o ciekawym szkoleniu dla pracowników firm, w których wdrożono czy też pracodawca zamierza wdrożyć pracę według podejścia Agile. Naprawdę wiele firm decyduje się na tego typu rozwiązanie. Niewątpliwe warto zgłębić ten temat. Być może u was też się sprawdzi.
Oleś

Re: Szkolenia

Post autor: Oleś »

Niestety same szkolenia nie sprawią, że pracownicy zaczną pracować za dwoje. Zastanów się nad pracownikami z Ukrainy, którzy mogą postawić Twoją firmę na nogi. Jeśli nie wiesz, jak ich znaleźć, to skontaktuj się z tą firmą https://wojkat.eu/. NA pewno Ci pomogą.
Ygrek

Re: Szkolenia

Post autor: Ygrek »

Postanowiłem ostatnio trochę się przekwalifikować i zdobyc nowe umiejętności. Ponieważ zawsze pracowałem w branzy budowalanej zdecydowałam się na zrobienie sobie uprawnień UDT. Żeby dobrze sie przygotować do tego wybrałem szkolenia organizowany przez Centrum Szkoleń Zawodowych w Gdańsku https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/kursy-przygotowawcze-do-egzaminow-udt/. Firma od lat szkoli pracowników branży budowlanej, ma kursy prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia sa na wysokim poziomie, prowadzone w miłej atmosferze.
ODPOWIEDZ