Szambo betonowe przy domu

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Szambo betonowe przy domu

Post autor: turanka »

Teraz gdy już jesteśmy w trakcie budowy musimy poważnie zastanowić się jakie szamba betonowe wybrać. Nie wiem na co mogłabym sie zdecydować bo jest ich kilka rodzai i trudno mi tak od razu podjąć ostateczną decyzje. Moze ktoś z was ma już budowę domu za sobą i może powiedzieć mi na co zwracać uwagę przy wyborze ?
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 188
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: Szambo betonowe przy domu

Post autor: Daria23 »

Na pewno decyzja, że to ma być szambo betonowe jest jak najbardziej słuszna, bo to najtrwalszy rodzaj tego typ instalacji. Jak nie wiesz jakiej konstrukcji czy pojemności szambo wybrać, to najlepiej skontaktować się z producentem, np. Betonex (http://betonex.com.pl/). On Ci fachowo podpowie co u Ciebie sprawdzi się najlepiej. Fajnie też dobrać sobie czujnik poziomu szamba, co uchroni przed przykrymi niespodziankami w postaci przelania się szamba, czego na pewno nie chcesz :D
Awatar użytkownika
molko
Posty: 91
Rejestracja: 01 paź 2019, 21:22

Re: Szambo betonowe przy domu

Post autor: molko »

Ja tam jestem za szambem ekologicznym, trzeba iść z duchem czasu, patrzeć na nasz wpływ na środowisko bo to się potem przekłada na nasze zdrowie. My mamy szambo ekologiczne i jesteśmy zadowoleni, oczyszczone ścieki moga bez problemu przenikać do wód gruntowych. Szambo pochodzi od łódzkiego producenta https://oczyszczalnia.net/szamba-ekologiczne/ działa bezawaryjnie, jest z nim mało zachodu.
Awatar użytkownika
serniczek
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:16

Re: Szambo betonowe przy domu

Post autor: serniczek »

Jakiś czas temu zdecydowałem się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Pomogła mi w tym firma https://geobud.pl/ . Muszę przyznać, że zlecenie realizują w tempie ekspresowym, a przy tym jak najbardziej profesjonalnie. Jestem zdecydowanie zadowolony z jakości ich usług. Dlatego chciałem to Wam polecić tutaj.
- Nie! Woły nie są głupie- to tylko ludzie tak o nich myślą, bo są duże, łagodne i pomocne. A to więcej mówi o nich samych niż o wołach(...).
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: Szambo betonowe przy domu

Post autor: evelajna »

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są ciekawym rozwiązaniem. W ogóle uważam , ze zanieczyszczenie wód, może prowadzić do wielu poważnych konsekwencji dlatego tak ważny jest stały ich monitoring. Takie działania podejmują specjaliści z firmy Obiks https://obiks.pl/oferta/badania-srodowi ... dania-wod/. Mają wieloletnie doświadczenie w branży, są akredytowanym laboratorium, posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty.
ODPOWIEDZ