Sprzęt kosmetyczny

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
majczyk902
Posty: 64
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Sprzęt kosmetyczny

Post autor: majczyk902 »

Sprzęt kosmetyczny zazwyczaj jest na gwarancji i niestety zdarza się tak, że mamy z nim kłopot, bo się psuje. Na szczęście jest kilku dobrych producentów, z którymi nie ma żadnych kłopotów. Teraz chciałabym podjąć współpracę z zakresu sprzętów i produktów do makijażu permanentnego z https://maxmedik.pl/436-makijaz-permanentny
Awatar użytkownika
Saszka33
Posty: 57
Rejestracja: 16 mar 2019, 12:29

Re: Sprzęt kosmetyczny

Post autor: Saszka33 »

Ja z kolei przymierzam się do kursu z manicure tytanowego Revel Nail. To jeszcze niezbyt rozpowszechniona metody stylizacji paznokci, więc myślę, że w mojej okolicy mogę być jedną z niewielu, która ją zacznie oferować. Jeśli chodzi o nakłady na sprzęt - są żadne, ponieważ wykonuje się go bez użycia lamp UV. Poza tym Revel Nail to marka wegańska, więc totalnie wpisuje się to w moją filozofię, że kosmetyki nie powinny być testowane na zwierzętach!
Awatar użytkownika
Hankowa
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:53

Re: Sprzęt kosmetyczny

Post autor: Hankowa »

Bardzo ciekawą rzecz tutaj nam poleciłeś. Na pewno sprawdzę to w wolnej chwili.
W jednej chwili czuję się fatalnie, a potem widzę jej uśmiech i na sekundę ból znika.
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: Sprzęt kosmetyczny

Post autor: evelajna »

zerknijcie sobie też na sprzęt kosmetyczny od firmy Monduniq :) Ja współpracuje z nimi od lat i szczerze polecam. Ich hifusion czy infuzja tlenowa to prawdziwy kosmetyczny sztos :) Poza tym można liczyć z ich strony na wielkie wsparcie zarówno handlowe jak i szkoleniowe.
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Sprzęt kosmetyczny

Post autor: Sanderka »

A jeśli będziecie szukali wysokiej jakości produktów w zakresie pielęgnacji swoich paznokci to polecam zwrócić uwagę na https://victoriavynn.com/ ponieważ można liczyć w ich przypadku na jakość, przystępne ceny i do tego szeroki wybór lakierów hybrydowych o różnorodnych kolorach.
Awatar użytkownika
jimy5
Posty: 81
Rejestracja: 19 lis 2019, 22:24

Re: Sprzęt kosmetyczny

Post autor: jimy5 »

Zawsze można udać się do salonu kosmetycznego, jeśli mam jakiś problem z paznokciami. Częsty, to np. pękające paznokcie https://easynails.pl/ratunku-pekajace-paznokcie/ Tutaj są wymienione główne przyczyny takiego stanu.
ODPOWIEDZ