Sprzęt do przychodni

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 160
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

Sprzęt do przychodni

Post autor: Trimp »

W naszej przychodni wymieniamy niektóre sprzęty. Potrzebujemy znaleźć dobrą głowicę do KTG. Moje poszukiwania zatrzymały się na tej stronie https://glowicektg.pl/ . Ktoś was moze kupował już tam głowice?
Awatar użytkownika
Kalia
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:09

Re: Sprzęt do przychodni

Post autor: Kalia »

Myślałam, że możne znajdę w tym temacie dla siebie jakiś ciekawy namiar. Otóż ja potrzebuję dostawcy sprzętu okulistycznego i chciałabym porównać kilka ofert. Tymczasem znalazłam na razie tylko jedną która mnie zainteresowała: https://www.mdt.pl/ . Całkiem możliwe, że zdecyduję się na MTD, asortyment mają bardzo profesjonalny. Może sklep który Ty dla siebie znalazłaś też okaże się tym najlepszym właśnie:)
Awatar użytkownika
karin
Posty: 44
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:53

Re: Sprzęt do przychodni

Post autor: karin »

W przychodni ważne są nie tylko sprzęty medyczne - mam na myśli aparaturę. Ważne są także "mniejsze" akcesoria, bez których ani rusz. Dlatego zostawiam namiar na sklep z rękawicami, opatrunkami i innymi artykułami, które trzeba zamawiać do przychodni - https://asinos.pl/. Mają bardzo dobre sprzęty i duży wybór.
ODPOWIEDZ