Skrzynia biegów do auta

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mimi44
Posty: 81
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:56

Skrzynia biegów do auta

Post autor: mimi44 »

Hej. Szukam jakiegoś sklepu online ze skrzyniami manualnymi i automatami, najlepiej żeby były na gwarancji przynajmniej 12 miesięcy. Ostatnio w warsztacie co raz częściej trafia mi się padniętych skrzyń i szukam jakiegoś dobrego sklepu z regenerowanymi. Tutaj wypatrzyłem w dobrej cenie ponoć chwalą ten sklep https://skrzyniezajac.pl/ . Co radzicie ?
Awatar użytkownika
Kartyzjus
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:47

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: Kartyzjus »

Szukaj w wyszukiwarce czegoś na ten temat. Ja sobie radzę właśnie w ten sposób.
Kobieta dojrzewa, gdy mężczyzna dopiero kiełkuje"- Wojtek Bartoszewski
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: Kamilka »

A czy mieliście kiedyś jakiś problem z Wasza skrzynią biegów? Kiedy taka awaria by się Wam przytrafiła, to polecam skontaktować się z firmą http://skrzynie-biegow-bydgoszcz.supermechanik.pl/. Możecie tam liczyć na naprawdę bardzo szybką i całkowicie bezproblemową naprawę Waszego samochodu ;)
Awatar użytkownika
Fivo
Posty: 26
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:28

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: Fivo »

Mnie się zdarzyło ostatnio przez jakiś czas nie mieć auta, ale na szczęście udalo mi się też dość szybko je wypożyczyć z firmy https://www.fleetcorp.pl/lodz/ Mają dużą i rozbudowaną flotę.
Awatar użytkownika
pursta
Posty: 170
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:43

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: pursta »

Czasami na wymianę skrzyni biegów samochód na warsztat trzeba odtransportować na lawecie. Znam to z autopsji, musiałam szukać na szybko jakiejś lawety w necie. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-jaworzno/. Byłam zadowolona z usługi i teraz numer mam zapisany z kontaktach. Nigdy nie wiadomo kiedy znowu może okazać się potrzebny.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 32
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:09

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: katpat »

Profesjonalne holowanie http://www.odn-plock.edu.pl/zycie-codzi ... -samochod/ jest lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem niż hol na lince holowniczej.
Awatar użytkownika
Vexa
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:24

Re: Skrzynia biegów do auta

Post autor: Vexa »

Miałam wręcz analogiczną sytuację co pursta. Nie wiem, czy tylko kobietom tak się zdarza, czy generalnie tak jest. Jak awaria to na całego i konieczne wezwanie lawety. Ja skorzystałam z usług firmy https://www.laweta-slubice.com.pl/ . Odwieźli mój samochód do wskazanego warsztatu, gdzie już czekał na nie zaprzyjaźniony mechanik. Dobrze, że takiego mam to naprawa poszła dość szybko.
ODPOWIEDZ