Rozpoczęcie budowy

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Rozpoczęcie budowy

Post autor: turanka »

Aby zacząć budować dom trzeba najpierw odpowiednio przygotować teren pod budowę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, lub komu to zlecić to ja polecałabym Ci zadzwonić do tej http://bogdanpiach.pl/roboty_ziemne.html firmy. Zajmują się już od dłuższego czasu takimi usługami, ale również mają własną kopalnię. W ich ofercie znajdziesz piach, żwir, ziemię itp rzeczy
Awatar użytkownika
kaczmarek4
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:44

Re: Rozpoczęcie budowy

Post autor: kaczmarek4 »

Bez projektu ani rusz. Najlepiej wybrać projekt gotowy - można też zdecydować się na gwarantowaną cenę budowy i budowę domu pod klucz. Takie możliwości daje firma RIMB: http://tani-dom.com/ . Warto zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 236
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

Re: Rozpoczęcie budowy

Post autor: Teremorele »

Przy budowie domu, jednym z istotniejszych elementow jest znalezienie odpowiedniego projektu domu. Wiem, że bywa to trudne bo ciążko jest sie zdecydować na jeden konkretny pomysł. Fajny wybór będziesz miał tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/ , jak dla mnie tam na coś na pewno się zdecydujesz.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Rozpoczęcie budowy

Post autor: Kamilka »

Na pewno warto też nawiązać współpracę z firmą, która oferuje profesjonalne roboty ziemne. Jedną z takich firm jest firma Building4you z Warszawy. Na stronie internetowej https://www.building4you.pl/roboty-ziemne.html możecie zapoznać się z jej ofertą w tym zakresie, polecam ;)
ODPOWIEDZ