Reklamowe gadzety

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Reklamowe gadzety

Post autor: turanka »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko http://www.extrema.com.pl/o,4,98,dlugop ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
Dombik
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:40

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: Dombik »

Reklamowe gadżety to zawsze najlepsza forma promocji dla firmy. Trzeba jednak wybierać takie gadżety, które klientom się spodobają jak np ekologiczne torby reklamowe. Takie torby ludzie naprawdę lubią, bo są praktyczne na zakupach a jednocześnie to reklama, która "chodzi" i promuje firmę ;)
Awatar użytkownika
emka
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:39

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: emka »

A co powiecie na to, aby opakowania produktów same w sobie też były reklamowym gadżetem? Zastanawiałam się ostatnio nad tym i trafiłam na stronę https://bisspackaging.co.uk/. Takie profesjonalne opakowania to bardzo ciekawy pomysł na reklamę.
Awatar użytkownika
gosha66
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2019, 0:12

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: gosha66 »

Co do gadżetów, to dołoże jeszcze link do artykułów papierniczych przydatnych nie tylko w biurze, ale także jako prezent dla klientów - https://www.diamond-druk.pl/. Wystarczy zadzwonić do drukarni i dogadać się w kwestii spersonalizowanego nadruku. Błyskawiczna realizacja i darmowa dostawa - przemawia do mnie ;)
ODPOWIEDZ