reklama dla firmy

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

W dzisiejszych czasach form reklamy jest naprawde bardzo dużo. Decydując sie na coś musisz zastanowić się, która z reklam będzie najbardziej skuteczna. Czy zwykłe ulotki Ci pomogą? Byc może ale wideowizytówka też może okazać się dobrym pomysłem. Jeszcze kilka innych sposobów znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ . Działając w ten sposób możesz pozyskać wielu nowych klientów
Awatar użytkownika
gurka
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:56

Re: reklama dla firmy

Post autor: gurka »

W tym temacie postawiłam na ekspertów od http://marketingprewencyjny.pl/ . Działają w branży reklamy sieciowej, gdzie wiedzą jak dotrzeć do odbiorcy. Poprzez marketing internetowy znacząco zwiększyli świadomość istnienia mojej marki na czym mi zależało. Podoba mi się ich podejście do tematu reklamy.
miśkaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: miśkaa »

A co powiecie na wykorzystanie ulotek? Bardzo dużo informacji na ten temat znajdziecie w https://katalogfirmy.com.pl/biznes/jak- ... ac-ulotke/ , między innymi dowiecie się jak dobrze zaprojektować ulotki i jaką drukarnie najlepiej wybrać jeżeli chodzi o wykonanie ulotek
Nowak_0Ó0

Re: reklama dla firmy

Post autor: Nowak_0Ó0 »

W dzisiejszych czasach bardzo modne stało się dbanie o ekologię i ludzie stawiają na to duży nacisk. Warto wykorzystać to jako formę reklamy i zainwestować w firmę tak, aby stała się bardziej ekologiczna. Co ważnie nie wiem, czy wiecie, ale jeśli chcecie rozwijać firmę, to nie trzeba wcale inwestować w całości swoich środków finansowych. Już niebawem przedsiębiorcy będą mogli ponownie startować w konkursach, z których środki przeznaczone są na rozwój oraz lepsze dopasowanie do wymagań zmieniającego się świata. Jednym z takich programów jest FENG, w skład którego wchodzi kilka modułów, m.in. ten obejmujący zazielenienie przedsiębiorstw. Co warto wiedzieć o obu tych kwestiach? Polecam zapoznać się z tym artykułem: https://edoradca.pl/zazielenienie-przed ... ment-feng/ .
juliusz

Re: reklama dla firmy

Post autor: juliusz »

Ciężko sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach dobrze prosperującą firmę bez reklamy. Ja nie znam takiej, która istnieje na rynku i nie korzysta z żadnej z form reklamy. Prawda jest taka, że to ona od lat już jest dźwignią handlu. Form reklamy jest wiele co jest fajne, bo każdy znaleźć może coś dla siebie. Jednak w mojej opinii koniecznie trzeba zastanowić się nad reklamą w sieci. Mnie taką prowadzi Pan Piotr, którego znalazłem na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-bydgoszcz/ . Szybko przekonałem się, że do prowadzenia takiej reklam trzeba mieć naprawdę sporą wiedzę.
ODPOWIEDZ