Psychiatra

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Abiń

Psychiatra

Post autor: Abiń »

Jak wygląda wizyta u psychiatry? Jak to się odbywa? Czy wystarcza sama psychoterapia czy konieczne są leki? Czy każdy psychiatra to lekarz? Czy ludzie po jakichś kursach też mogą pracować w tym zawodzie?
miśka89

Re: Psychiatra

Post autor: miśka89 »

Wtam,zastanawiam się nad tym,czy warto inwestować w pakiety medyczne? Co sądzicie o tych https://hms-assistance24.com/ ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie. Korzystacie z takich pakietów? Jak wygląda taka współpraca? Czy rejestracja jest łatwa,a wizyty odbywaja sie szybko?
Awatar użytkownika
lilila
Posty: 129
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:50

Re: Psychiatra

Post autor: lilila »

Wizyta jak wizyta :) ja wspominam bardzo miło. Rozmowa na temat moich problemów wiele mi dała. A co do leków, to juz psychiatra decyduje, czy są potrzebne.Czasami takie wsparcie farmakologiczne jest niezbędne. Ja chodziłam do tego centrum medycznego https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ na terapię, swietna sprawa
Syśia

Re: Psychiatra

Post autor: Syśia »

Oczywiście wizyta u specjalisty jest niezbędna. Jednak warto czasem wspomóc się naturalnymi produktami. Jednym z nich jest ten płyn https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn. Badania wykazują, że DMSO może przywracać równowagę psychiczną, ponieważ działa przeciwpsychotycznie i przeciwlękowo. Ten specyfik posiada również wiele więcej właściwości, dlatego warto go mieć w domu.
Dżesika

Re: Psychiatra

Post autor: Dżesika »

Ale przecież jeśli macie taką możliwość, to zdecydowanie powinniście wykorzystywać jak najlepszą opiekę psychologiczną. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do https://psychomedic.online/ i zwrócili uwagę na opieką, jaką są Wam w stanie zaoferować psychiatrzy z Psychomedic.Online. W ten sposób moglibyście już teraz zacząć dbać o swój komfort psychiczny.
Eluńka

Re: Psychiatra

Post autor: Eluńka »

Musicie w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, co faktycznie będzie dla Was najodpowiedniejsze. Ja mogę Wam na pewno zasugerować, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i zastanowili się, co faktycznie mogłoby Was wspomóc w tym aspekcie.
ODPOWIEDZ