psychiatra online

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:38

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, psychiatra online polecacie? Zastanawiam się nad taką formą wizyt, a być może ktoś z Was korzystał z pomocy w ten sposób?
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 236
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

Re: psychiatra online

Post autor: Teremorele »

Wiele osób z problemami psychicznymi nie ma odwagi by zasięgnąć pomocy specjalisty. W Łodzi w Psychomedic mają świetnych psychiatrów z którymi można porozmawiać online - https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz . Moim zdaniem takie konsultacje przez Internet to super sprawa, szczególnie dla tych, którzy pierwszy raz mają styczność z psychiatrą.
Śnieżka

Re: psychiatra online

Post autor: Śnieżka »

Niestety taką mamy rzeczywistość. I choć wydaje się, że tego rodzaju problemy wymagają osobistego kontaktu pacjent-lekarz, to obecna sytuacja często stawia nas przed taką wizytą https://mediccentre.pl/specjalisci/psychiatra . Oczywiście lepsza konsultacja on-line od całkowitego braku kontaktu.
Eluńka

Re: psychiatra online

Post autor: Eluńka »

W pierwszej kolejności zastanówcie się, czego realnie potrzebujecie. Przecież jeśli chodzi o kwestie związane z Waszym samopoczuciem, to na pewno warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i dowiedzieć się więcej, w jaki sposób poradzić sobie z Waszymi problemami.
ODPOWIEDZ