pomoc prawna

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

pomoc prawna

Post autor: turanka »

Popom prawna w firmie jest bardzo istotna. Niestety wielu rzeczy sami nie załatwimi i potrzebujemy do tego pomocy kogoś doświadczonego, takiego jak http://erzecznikpatentowy.pl/ . W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
Awatar użytkownika
sebos
Posty: 111
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: pomoc prawna

Post autor: sebos »

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez prawnika nie warto prowadzić spraw w firmie. Ważne jest bowiem to, aby wszystko było zgodne z prawem, bo tylko w ten sposób można nie wpaść w tarapaty. Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/ jest kancelaria, która oferuje porady prawne w Krakowie.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:52

Re: pomoc prawna

Post autor: kosanoztra »

Tu z kolei http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ specjalizują się w ochronie majątku ruchomego i nieruchomego. Są bardzo skuteczni w swoich działaniach i mają mnóstwo wygranych spraw na koncie. Dodatkowo można u nich skorzystać z bezpłatnych konsultacji od pn-pt w godzinach od 11-12. Jak dla mnie super sprawa.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: pomoc prawna

Post autor: Kamilka »

Czasami taka pomoc prawna bardzo przydaje się podczas prowadzenia własnej działalności. Nam na przykład bardzo pomogła Pani Ewelina Jasion współpracująca z LawBox Firm, to której zwróciliśmy się o obsługę prawną naszego przedsiębiorstwa ;)
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 84
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:10

Re: pomoc prawna

Post autor: pomorska »

Dokładnie tak bo taka kancelaria zamówienia publiczne dopilnuje, wszystkie prawne aspekty prowadzenie firmy dobrze zna i załatwi jak należy a poza tym może reprezentować firmę w sądzie w razie potrzeby
Awatar użytkownika
Rogel
Posty: 59
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:12

Re: pomoc prawna

Post autor: Rogel »

Jeżeli potrzebujecie kogoś od prawa rodzinnego to http://ktmh.pl/specjalizacje/prawo-rodzinne sprawdzi się tutaj najlepiej. Bardzo dobre opinie można znaleźć na ich temat w necie.
Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: pomoc prawna

Post autor: Aleks22 »

Wielu z nas pracuje poza granicami. Warto wiedzieć, że w UK można uzyskać taką pomoc w kwestii odszkodowań za wypadek przy pracy. Takimi sprawami zajmuje się firma https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... i-w-pracy/ . Zajmują się wieloma kwestiami i pobierają opłaty tylko od wygranych spraw.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: pomoc prawna

Post autor: kolka »

Często nie ma innego wyjścia jak skorzystać z pomocy prawnej.
Awatar użytkownika
daro
Posty: 47
Rejestracja: 10 sty 2020, 8:24

Re: pomoc prawna

Post autor: daro »

Jest wiele sytuacji, w których pomoc prawna jest przydatna, a nawet niezbędna. Na przykład w przypadku odszkodowań. Często są to trudne sprawy, trzeba się odwoływać. A jak zgłosicie się do kancelarii eventum to będziecie mogli liczyć na fachową pomoc na każdym etapie swojej sprawy. Zajmują się odszkodowaniami z różnego tytułu, m.in. dotyczących wypadków komunikacyjnych. Można na nich polegać.
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: pomoc prawna

Post autor: siwa »

Tutaj jest rzecznik patentowy, który pomoże zarejestrować znak towarowy. Kompleksowo pochodzi do sprawy. Myślę, że warto takie zadanie powierzyć specjaliście, który zna się na tym co robi i przede wszystkim w ogóle sprawdzi czy taki znak można zarejestrować.
Awatar użytkownika
Zafira25
Posty: 63
Rejestracja: 17 mar 2019, 7:07

Re: pomoc prawna

Post autor: Zafira25 »

Taka pomoc może każdej firmie bardzo przydać się w wielu sytuacjach. Niestety nie do końca zdajemy sobie bowiem sprawę z zagrożeń, związanych zarówno z kradzieżą znaku towarowego, jak również domeny www, czy nieuczciwą konkurencją. Bardzo ciekawie zjawiska te zostały opisane na blogu Kancelarii Prawnej RPMS-rpms.pl i jestem przekonana, że lektura dostępnych tam artykułów będzie nie tylko interesująca, ale przede wszystkim bardzo pomocna.
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: pomoc prawna

Post autor: siwa »

Warto zawsze korzystać z pomocy specjalistów. Jest to ważna. Tylko w ten sposób można pozytywnie załatwić swoją sprawę. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/odszkod ... mochodowy/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł odnośnie odszkodowań za wypadek samochodowy w UK. Poza tym jest tam też namiar na firmę, która może wam pomóc.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: pomoc prawna

Post autor: mczay »

Jeśli potrzebna pomoc w odszkodowaniu finansowym to polecam https://helphero.pl/
Gość

Re: pomoc prawna

Post autor: Gość »

Pomocy prawnej potrzebowałem po wypadku w pracy. Doznałem dość poważnych obrażeń i potrzebne były mi pieniądze na pokrycie kosztów rehabilitacji. Zgłosiłem się o pomoc do firmy http://klaims.eu/ z Siedlec. Ich prawnik wywalczył dla mnie kilkukrotnie większe zadośćuczynienie niż początkowo mi oferowali. Gdyby nie te pieniądze nie mógłbym sobie pozwolić na rehabilitacje i powrót do zdrowia.
madlenuś

Re: pomoc prawna

Post autor: madlenuś »

Widzę, że jest wam potrzebny dobry prawnik wrocław ? A czy kojarzycie może Kancelarię Prawną Banaszewska Gieruń-Banaszewski? Tam możecie spotkać się z profesjonalnymi, rzetelnymi specjalistami od prawa. Z ich strony możecie liczyć na kompleksowe wsparcie prawne, niezależnie od rozwoju danej sytuacji. Dla nich liczy się sprawiedliwość, dobro klienta.
fiśka

Re: pomoc prawna

Post autor: fiśka »

Witam,czy wasze firmy korzystaja z pomocy prawnej? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://swidnica24.pl/2020/09/czy-warto ... -prawnika/ Prosze o wasze opinie. Mam pewne problemy z umowami,wiec jest to dla mnie niezwykle wazne.
kimiś

Re: pomoc prawna

Post autor: kimiś »

Poczytajcie sobie koniecznie na tej stronie https://citymag.pl/radca-prawny-czym-si ... ego-uslug/ czym konkretnie zajmuje się radca prawny i kiedy należy skorzystać z jego usług. Jest tam bowiem wiele cennych informacji i wskazówek, które mogą się przydać. Taka konsultacja z prawnikiem może przynieść dużo korzyści. Można bowiem uniknąć kłopotów i nieporozumień.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: pomoc prawna

Post autor: Halna »

Kancelarii prawnych i radców prawnych nie brakuje, zależy jakiej pomocy się szuka i o jaką sprawę chodzi.
Paweł

Re: pomoc prawna

Post autor: Paweł »

Obsługa prawna Wrocław to dobre rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, dzięki temu w sytuacjach kryzysowych, można dużo prościej załatwić stresujące sprawy i zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Dlatego polecam korzystać z usług prawników, zamiast działać na własną rękę.
Manuś

Re: pomoc prawna

Post autor: Manuś »

Mamy dzisiaj takie czasy ,że jak to się mówi bez prawnika ani rusz. Ostatnio wiele osób zaczęło upominać się o swoje prawa - w kontekście zaciągniętych przed laty kredytów we frankach. Czy zastanawialiście się ile kosztuje napisanie pisma przez prawnika ? To na prawdę nie są duże koszty. Trzeba się trochę rozejrzeć, może popytać osób, które już przeszły tą drogę...
nikaś

Re: pomoc prawna

Post autor: nikaś »

Wiadomo, że każdy zna przepisy prawa i nie każdy też śledzi zmiany, których jest coraz więcej. Warto więc regularnie zaglądać tutaj https://lexsecure.pl/blog/ , aby zgłębić swoją wiedzę. Macie tam bowiem różnych ciekawych i przede wszystkim praktycznych artykułów, z których naprawdę można się wiele dowiedzieć. Dzięki temu możecie zaoszczędzić sporo pieniędzy i przede wszystkim uniknąć kłopotów.
Michał

Re: pomoc prawna

Post autor: Michał »

Jeśli posiadasz kredyt we frankach to na pewno warto skorzystać z pomocy prawnej, jeśli czujesz się oszukany. Na początku jednak polecałbym Ci sprawdzić jak bardzo skorzystasz na unieważnieniu kredytu we frankach, dlatego polecam zajrzeć na https://kancelariafrankowicza.pl/kalkul ... ankowicza/.
Violuś

Re: pomoc prawna

Post autor: Violuś »

W wielu sprawach naszego życia czy nam się to podoba czy nie będziemy zmuszeni do skorzystania z pomocy kancelarii prawnej. W wielu jednak dziedzinach musimy znać konsekwencje swoich czynów i zachowań. Czy wiecie kto dziedziczy kredyt po śmierci kredytobiorcy ? Otóż kredyt jest częścią masy spadkowej jako tzw. pasywa . Majątek dziedziczony czyli np. nieruchomości to tzw. aktywa. Więc w razie śmierci kredytobiorcy ma zastosowanie testament zmarłego jeśli takowy zostawił, jeśli nie - stosuje się przepisy o dziedziczeniu ustawowym.
Luśka73

Re: pomoc prawna

Post autor: Luśka73 »

Jak najbardziej pomoc prawna przyda się też frankowiczom. A wręcz jest ona niezbędna moim zdaniem jeśli chcemy skutecznie dochodzić swoich roszczeń wobec banku. Sama mogę na taką liczyć dzięki https://cleverstep.pl/ . Bardzo jestem zadowolona, że to właśnie oni zajmują się moją sprawą. Od samego początku z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzą, dlatego jestem dobrej myśli jeśli chodzi o finał sprawy.
Śnieżka

Re: pomoc prawna

Post autor: Śnieżka »

Jest wiele aspektów naszego życia, które wymagają pomocy prawnika. Rozwody, spadki, problemy z interpretacją przepisów, które zmieniają się w zastraszającym tempie. Dlatego właśnie uważam, że pomoc firmy https://lexsecure.pl/ działającej na zasadach asysty prawnej to doskonałe rozwiązanie.
Michał21

Re: pomoc prawna

Post autor: Michał21 »

Jeśli dalej poszukujesz pomocy prawnej z nieruchomościami, to na pewno możesz spróbować w kancelarii radcy prawnego z Gdańska https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... budowlana/, który ma doświadczenie z tego typu sprawami i ogólnie z branżą budowlaną.
Martuś

Re: pomoc prawna

Post autor: Martuś »

Co myślicie o outsourcingu usług prawnych? Prowadzę niewielką firmę i tworzenie działu prawnego w ogóle nie wchodzi w grę. Natomiast czytałam tutaj https://podhaleregion.pl/index.php/spol ... wnej-firmy o stałej współpracy w ramach abonamentu pomocy prawnej. Korzysta ktoś z Was z takich usług?
Hałszka

Re: pomoc prawna

Post autor: Hałszka »

Dobry prawnik to podstawa, nie tylko dla osób prywatnych, czy firm, ale także dla różnego typu urzędów, które przecież też są zobowiązane do działania w ramach obowiązującego prawa, a nie zawsze mają prawnika na etacie. My właśnie ostatnio szukaliśmy specjalisty od prawa samorządowego i trafiliśmy do kancelarii pani Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/. Specjalizuje się ona w tej dziedzinie od lat, ma doświadczenie bo współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego (gminami, urzędami miast, powiatów), pomoc prawną jej kancelaria świadczy dla klientów z obszaru całego kraju.
loś

Re: pomoc prawna

Post autor: loś »

Macie już kogoś godnego polecenia? Najlepiej udać się do adwokata, a nie szukać pomocy na forach, w artykułach z internetu. Każda sprawa jest indywidualna. Myślę, że tu kancelaria https://adwokatcebula.pl/ będzie dobrym wyborem. Możecie tu również liczyć na porady prawne i profesjonalne doradztwo
Łukaszek

Re: pomoc prawna

Post autor: Łukaszek »

Myślę, że każdy powinien mieć w tzw. kieszeni namiar na pomoc prawną. W takim przypadku przyda się https://lexsecure.pl/ . Działają wszędzie, przez 24 godziny na dobę świadczą swoje usługi. W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
Lucyś

Re: pomoc prawna

Post autor: Lucyś »

Co raz więcej spraw zostaje rozstrzygniętych na korzyść kredytobiorców. Warto więc podjąć decyzję i walczyć o swoje. Z pewnością pomoże zasięgnięcie informacji ze strony https://doba.pl/wroclaw/artykul/jak-spr ... /17/noa123
AlekŁ

Re: pomoc prawna

Post autor: AlekŁ »

Pomoc prawna przyda się też w innych przypadkach. W dobie tak dużej migracji ludzi i pracy w rejonie Unii Europejskiej warto mieć namiary na https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/ . To firma, która pomaga w uzyskaniu odszkodowania na skutek wypadku. Zajmują się błędami lekarskimi, pobiciami, wypadkami w pracy czy komunikacyjnymi. Mają ogromne doświadczenie i wiedzę niezbędną do uzyskania pozytywnego zakończenia sprawy.
PaulaĆ185

Re: pomoc prawna

Post autor: PaulaĆ185 »

Polecam ten portal i powiem wam, ze znalazłam bardzo dużo ciekawych artykułów na temat właśnie spraw prawnych . Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł na temat zasad wydziedziczenia https://www.biznesnaprawo.pl/artykul/na ... iny-148548. U nas w rodzinie był taki przypadek i nikt nie bardzo wiedział jak ma się za to zabrać.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: pomoc prawna

Post autor: Aleks22 »

A co myślicie o asyście prawnej? Nie da się ukryć, że porada prawna w kancelarii naprawdę sporo kosztuje. Taki pakiet asysty, który dostępny jest tutaj https://lexsecure.pl/standard nie kosztuje wiele, a pomoc prawną można otrzymać przez całą dobę. Myślę, że warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie. Dzięki temu można uniknąć wielu kłopotów. Koniecznie o tym pomyślcie.
densy

Re: pomoc prawna

Post autor: densy »

Czasami pomoc prawna jest po prostu niezbędna :) Na przykład jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne bielsko biała wiem to z własnego doświadczenia i polecam wtedy skorzystać z wsparcia adwokata
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 179
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: pomoc prawna

Post autor: arbuzek »

Muszę przyznać, że poszukiwałam pomocy prawnej w Niemczech i sporo na ten temat dowiedziałam się z treści zamieszczanych na tej witrynie: https://tyitwojdom.pl/ . Jeśli szukacie pomocy prawnej, to moim zdaniem warto przejrzeć ich stronę internetową, a na pewno znajdziecie ciekawe artykuły.
ODPOWIEDZ