Pomoc drogowa Inowrocław

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Pomoc drogowa Inowrocław

Post autor: Kamilka »

Witajcie,
czy są tutaj osoby, które często poruszają się samochodem po Inowrocławiu? Czy potrzebowaliście kiedyś pomocy drogowej na tym terenie? Ja ostatnio trafiłam na listę firm, które świadczą takie usługi na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-inowroclaw. Czy kojarzycie którąś z tych firm?
siśka

Re: Pomoc drogowa Inowrocław

Post autor: siśka »

Rozejrzyj się od razu za samochodem zastępczym. Ja od siebie bez dwoch zdań mogę polecić wypożyczalnia samochodów Kraków - jest to wypożyczalnia, z której sama korzystam. Zarówno jeśli chodzi o krótkie trasy po mieście, jak i dalsze biznesowe wyjazdy. Mają dobra ofertę, w szczególności dla powracających klientów.
gośka1

Re: Pomoc drogowa Inowrocław

Post autor: gośka1 »

Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić. Mi ostatnio pomagała pomoc drogowa Kołobrzeg 24h holowanie na lawecie: https://pomocdrogowa.kolobrzeg.pl/ . Ich usługi Wam serdecznie polecam. Przyjechali w piętnaście minut na miejsce wypadku. Byłam bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ