Połozenie dachu

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Połozenie dachu

Post autor: turanka »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Awatar użytkownika
Kalia
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:09

Re: Połozenie dachu

Post autor: Kalia »

To prawda ale istotna jest też termoizolacja. Sądzę że w tym przypadku sprawdzi się styropian dachowy. Na stronce http://www.hirsch-porozell.pl/pl/produk ... ukcja.html czytałam, że polistyren spieniony, czyli styropian właśnie jest doskonałym materiałem jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne. W dodatku przyjaznym dla środowiska i zdrowia. Taki dachowy często pozyskuje się z recyklingu, stąd pewnie niska cena:)
Awatar użytkownika
majka94
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:40

Re: Połozenie dachu

Post autor: majka94 »

Warto rozważyć także zastosowanie granulatu styropianowego. Jest on obecnie bardzo często wykorzystywany. Poczytaj tutaj https://www.izolmax.pl/granulat-styropianowy/ jak szeroko jest stosowany. Szczególnie dobrze sprawdza się przy wypełnianiu niestandardowych przestrzeni. Warto wykorzystać moim zdaniem ten materiał.
mila i łukasz

Re: Połozenie dachu

Post autor: mila i łukasz »

Okna dachowe zamawialiśmy takie https://novobudowa.pl/okna/skala/. Panowie dobrze nam doradzili wybór systemu otwierzania. Do tego nasze okna są duże i potrzebowaliśmy profesjonalnego doradztwa. Efekt jest boski. Ekipa bardzo dobrze zorganizowana, na czas i sprawny montaz okien - widać, że znają sie na swojej pracy.
ODPOWIEDZ