Pizzeria

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Pizzeria

Post autor: turanka »

Sama mam wiele ulubionych dań, jednak zazwyczaj wracam do tego co bardzo popularne i jest to pizza. Wiele osób już się nią przejadło, ja jednak zawsze mam na nią ochotę. gdy imprezujemy ze znajomymi z pomocą przychodzi nam http://katowice.pizzerianocna.pl/ . Tam wielm, że zawsze w nocy mogę zadzwonić i otrzymam pyszna, ciepłą pizze z dostawą do domu.
Awatar użytkownika
szyszka89
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:15

Re: Pizzeria

Post autor: szyszka89 »

Ja często sama robię pizzę w domu. Ciasto wychodzi mi naprawdę dobre :)
malesmyki.pl
JoannaBŻ

Re: Pizzeria

Post autor: JoannaBŻ »

Ja również bardzo często robię pizzę w domu ale są takie dni, że trzeba zamówić lub wyjść w miasto na pizzę i ploteczki. razem z moimi przyjaciółkami mamy takie miejsce i jest to pizzeria Bazylia w Płocku https://www.bazyliaplock.pl/menu . Pizzeria oferuję przepyszne pizzę, które robione są według tradycyjnych receptur i dlatego są takie pyszne - żadnych wspomagaczy i ulepszaczy. Polecam zapoznać się z oferta pizzerii jak planujecie odwiedzić te rejony. Osobiście polecam tradycyjną Peperoni i koniecznie spróbujcie past ....palce lizać i niebo w gębie.
ODPOWIEDZ