Organizowanie pogrzebu

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 236
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

Organizowanie pogrzebu

Post autor: Teremorele »

Organizowanie pogrzebu to nie jest łatwa sprawa, trzeba jednak się z tym uporać. Dobrze jest wybrac odpowiedni zakład pogrzebowy by wszystko było dużo łatwiejsze. Wielu moich znajomych korzysta z http://jozefgorecki.pl/ , mają bardzo bogata ofertę i wiedzą jak podejść do ludzi podczas straty bliskiej osoby.
oluśka

Re: Organizowanie pogrzebu

Post autor: oluśka »

Szok związany z odejściem dziadka był nie do opisania, aczkolwiek należało wziąć sprawy w swoje ręce. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług zaufanego i sprawdzonego domu pogrzebowego. Padło na https://www.hadeslublin.pl/uslugi , dzięki którym sporo kłopotu zostało zabranego z naszych barków. Transport zmarłego, wieńce i wiązanki - tym wszystkim się zajęli.
Staśka13

Re: Organizowanie pogrzebu

Post autor: Staśka13 »

Mimo że osoba mi bliska chorowała od lat i teoretycznie powinnam być przygotowana na najgorsze, to jednak jej śmierć powaliła mnie z nóg. Nie wiem jak bym sobie poradziła bez pomocy tego zakladu pogrzebowego tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ Zdjeli z moich ramion ogromny ciężar. Załatwili wszystko od dokumentów, po uroczystość pogrzebową.
ODPOWIEDZ