Opieka nad seniorami

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 47
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:33

Opieka nad seniorami

Post autor: partizantos »

Nie wiem czy zauważyliście, ale w każdym mieście powstaje coraz więcej domów seniora. Jednym z najpopularniejszych jest http://domseniora24.pl/, który od samego początku istnienia kładzie szczególny nacisk na zapewnienie maksymalnego zadowolenia pensjonariuszy. Ostatnio czytałem fajny wywiad, że spora część osób sama chce trafić do tego typu placówek, bo lepsze to jest dla nich niż mieszkanie samemu, z dala od bliskich, bez żadnej opieki.
Awatar użytkownika
Marcelka
Posty: 225
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:05

Re: Opieka nad seniorami

Post autor: Marcelka »

Bardzo dobrą ofertę ma dom seniora Pod Topolami który znajduje się w Piotrkowie Kujawskim.  Na stronie https://podtopolami.eu/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat- jest tam rodzinnie a opieka jest calodobowa, nawet nad osobami niepelnosprawnymi. Myślę, że umieszczenie seniora w takim domu jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że wyrazi on na to zgodę.
Awatar użytkownika
daro
Posty: 47
Rejestracja: 10 sty 2020, 8:24

Re: Opieka nad seniorami

Post autor: daro »

Taka opieka nad seniorami jest niezmiernie ważna.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: Opieka nad seniorami

Post autor: kolka »

Dokładnie, starsze osoby nie powinny zostawać same, zwłaszcza przy gorszym zdrowiu. Taki krok ku bezpieczeństwu jest najważniejszy, żeby zapewnić odpowiednie warunki, opiekę, czasem wiąże się to też z przystosowaniem mieszkania. Różne takie udogodnienia się przydają w codziennym funkcjonowaniu.
ODPOWIEDZ