Napełniarka do butelek - wybór

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Napełniarka do butelek - wybór

Post autor: JolaZ »

Witam,
Czy macie może dla mnie jakieś wskazówki gdzie szukać dobre jakości propozycji w zakresie napełniarek do butelek? Zależy nam na wydajności, dobrej cenie i profesjonalnym podejściu do obsługi klienta. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Napełniarka do butelek - wybór

Post autor: OliwierTos »

No to w takim razie możecie odwiedzić sklep internetowy - http://aaatech.pl/napelniarka-10-dyszy- ... p-565.html w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji w tym także model "Napełniarka 10 Dyszy Nalewaków Nalewak Nalewarka Przelewarka Rozlewarka Dystrybutor Pompa" który jednocześnie będziecie mogli złapać na naprawdę dobrej promocji. Zdecydowaliśmy się na tą opcję i zdecydowanie nie mamy na co narzekać :)
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Napełniarka do butelek - wybór

Post autor: Sanderka »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z opiniami poprzedniczki i także uważam, że warto postawić na aaatech.pl przede wszystkim sprzęt wysokiej jakości, dobrej cenie i wydajności w codziennej pracy. My zdecydowaliśmy się postawić na Nalewarka na 10 nalewaków
10 pomp (10 x4 L/min) z zakresem 10 x 20-4000 ml, maksymalny przepływ 4 L/min na każdy nalewak i całkiem niezła cena. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
TobiaszKr
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2020, 8:17

Re: Napełniarka do butelek - wybór

Post autor: TobiaszKr »

Wygląda całkiem nieźle, także sprawdzę jak to dokładnie wygląda od strony technicznej i zakresu cen. Może w przyszłości zainwestujemy :)
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: Napełniarka do butelek - wybór

Post autor: poliglota »

Myślę, że w takiej sytuacji na pewno bardzo ważną sprawą jest również posiadanie odpowiedniej pompy. Dlatego na pewno polecam każdemu przeczytanie wpisu https://budowadomu24.pl/pompy-wodne-4-r ... -sytuacji/ gdyż w tym artykule fajnie opisano jakie pompy wodne są na rynku aktualnie.
ODPOWIEDZ