Najlepsze materace

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ulla
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:18

Najlepsze materace

Post autor: ulla »

Ten wątek służy do dzielenia się radami i sugestiami, jak wybrać najlepszy materac (albo jego producenta) :)
Ja bardzo zwracam uwagę na twardość i fakt, żeby materac był termoelastyczny (mam taki od marki https://alvare.pl/ i genialnie się na nim śpi, a plecy rano nigdy nie bolą). Jak to jest u Was? Jakie Wy macie materace?
Awatar użytkownika
majka94
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:40

Re: Najlepsze materace

Post autor: majka94 »

Mam podobne odczucia jak Ty. Dla mnie też najlepsze są materace termoelastyczne. Swój zamawiałam tutaj https://mebleimaterace.pl/c/materace/ma ... lastyczne/ i jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość, w dobrej cenie. Do tego nie było problemów z dostawą.
Awatar użytkownika
blanka
Posty: 143
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:19

Re: Najlepsze materace

Post autor: blanka »

Moim zdaniem najlepsze są lateksowe, zerknij sobie tutaj https://materacyk.pl/ maja tego sporo, warto sie zdecydowac bo dobry sen ma duze znaczenie :)
Awatar użytkownika
alison14
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:26

Re: Najlepsze materace

Post autor: alison14 »

Najlepsze materace wykonane z profesjonalnych materiałów znajdziemy w sklepie internetowym https://sypialniaplus.pl/ , materace wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zapewniają długą oraz komfortową eksploatację. Sklep daje aż 20 nocy na przetestowanie materaca, jeśli z jakiś przyczyn nie spełni on naszych oczekiwań będziemy mogli go wymienić lub oddać.
ODPOWIEDZ