Muzyka - jakiej słuchacie?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Sambor-92
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2022, 12:16

Muzyka - jakiej słuchacie?

Post autor: Sambor-92 »

Jakiej muzyki najczęściej słuchacie, jaki gatunek muzyczny jest Waszym ulubionym? Powiem Wam, że ja jestem człowiek dość uniwersalnym, jeśli chodzi o muzykę, naprawdę jestem wszechstronny - lubię zarówno cięższe brzmienia, rock itp a słucham również muzyki disco polo, lubię zespół akcent a zdarza się, że czasem sięgam i po muzykę poważną, więc oryginalnie ;)
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Muzyka - jakiej słuchacie?

Post autor: Halna »

Szczerze mówiąc słucham bardzo różnej muzyki, nie ograniczam się tylko do jednego gatunku czy nurtu. Jest więc pop, rock, fol, dance... bardzo różnie. Lubię też sięgać po muzykę sprzed lat. Kojarzysz zespół Łzy? Tu: https://lzyofficial.pl/ktore-albumy-zes ... wej-plyty/ można zapoznać się z informacjami dotyczącymi tego, które ich albumy uzyskały status platynowych. Tworząc pop rock wpisały się w gusta wielu ludzi.
Awatar użytkownika
saszka
Posty: 180
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:27

Re: Muzyka - jakiej słuchacie?

Post autor: saszka »

Gdybyście nadal szukali namiaru na tłocznię płyt, to jak najbardziej polecam wam od siebie https://x-disc.pl/pl/ Oferują wysoką jakość swiadczonych usług, więc na pewno się nie zawiedziecie.
ODPOWIEDZ