Miliony fanów piłki nożnej zaczynają zarabiać na swoim hobby.

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
wojtuś9943

Re: Miliony fanów piłki nożnej zaczynają zarabiać na swoim hobby.

Post autor: wojtuś9943 »

Ostatnio piłka nożna jakoś mnie znudziła i przerzuciłem się na gry online, które teraz są bardzo popularne. Gier jest mnóstwo i postanowiłem zacząć od tej najbardziej popularnej, czyli wybrałem grę LOL. Bardzo fajnie się w nią gra i bardzo fajnie się z niej korzysta, więc nic straconego, aby spróbować. Zanim jednak zaczniecie grać, to zerknijcie sobie na stronę https://iochota.pl/artykul/uzytkownicy- ... za/1149186 , aby dowiedzieć się, w jaki sposób się gra i jaką w ogóle fabułę ta gra posiada.
łucja

Re: Miliony fanów piłki nożnej zaczynają zarabiać na swoim hobby.

Post autor: łucja »

Właśnie od jakiegoś czasu mój narzeczony bardzo często obstawia mecze w https://podziemnetypy.com/ , powiem wam, że całkiem spoko na tym wychodzi. Mnie też właśnie kusi żeby pierwszy raz spróbować i chyba również założę tutaj konto. Na początek mogę przetestować darmowe konto premium.
adaś

Re: Miliony fanów piłki nożnej zaczynają zarabiać na swoim hobby.

Post autor: adaś »

Mnie piłka jakoś nieszczególnie kręci. O wiele bardziej wolę zbierać różnorodne monety i medale okolicznościowe. Ostatnio udało mi się trafić na bardzo ciekawą stronę, mianowicie https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/o ... znaczenia/ Można przeczytać tam wiele ciekawych artykułów, które zawierają wiele ciekawostek historycznych, a także informacje na temat medali czy monet kolekcjonerskich.
Awatar użytkownika
Merssa
Posty: 153
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Miliony fanów piłki nożnej zaczynają zarabiać na swoim hobby.

Post autor: Merssa »

Zarabianie na hobby to ekstra sprawa, należy próbować, bo jest o co walczyć. Jednak dla mnie pierwsze stabilizacja, dobra praca, a później można pomyśleć o takich rzeczach. Dlatego też ogloszenia: praca Sosnowiec teraz przeglądam, staram się znaleźć w końcu coś stabilnego dla siebie.
ODPOWIEDZ