Laryngolog Kraków

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:38

Laryngolog Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, laryngolog prywatnie Kraków - kogo moglibyście mi polecić? Szukam dobrego specjalisty, więc będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Paweł22

Re: Laryngolog Kraków

Post autor: Paweł22 »

Jasne, że tak. W końcu jeśli chodzi o kwestie związane z Waszym zdrowiem, to nie powinniście w ogóle zwlekać. Im szybciej podejmiecie leczenie, tym większa szansa na skuteczny powrót do pełnej sprawności. Do laryngologa umówisz się na https://lekarzebezkolejki.pl/, więc warto tam zajrzeć już teraz.
Awatar użytkownika
engel
Posty: 103
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:18

Re: Laryngolog Kraków

Post autor: engel »

Jak masz problemy z gardłem to polecam Ci sie udać do laryngologa, na tej stronie https://scanmed.pl/centra-medyczne/zygm ... laryngolog znajdziesz wielu lekarzy w twojej okolicy, na pewno warto się będzie zainteresować tą stroną ze względu na możliwość zapisania się bez kolejki. Tak bedzie najlepiej.
Mirosława

Re: Laryngolog Kraków

Post autor: Mirosława »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w kontekście poprawy stanu Waszego zdrowia. Osobiście mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/produkty-stosowane- ... cha/k-43/1 i tam poszukali odpowiednich rozwiązań w tym aspekcie. Jednak problemy z uszami to poważna rzecz, z którą nie powinno się zwlekać.
Olga Człowacka

Re: Laryngolog Kraków

Post autor: Olga Człowacka »

Będąc na wakacjach w Krakowie, musiałam pilnie umówić się na wizytę do laryngologa. W Warszawie prawie każdy gabinet lekarski ma program dla lekarzy , który umożliwia internetową rejestrację pacjenta. W Krakowie, musiałam ciągle trzymać słuchawkę w ręku i dzwonić do przychodni, z nadzieją że ktoś się w końcu zlituje i odbierze słuchawkę. Na zapisanie się na wizytę do specjalisty musiałam poświęcić aż dwie godziny.
ODPOWIEDZ