Jakie biuro rachunkowe dla firmy?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Elena
Posty: 22
Rejestracja: 18 sty 2019, 14:45

Jakie biuro rachunkowe dla firmy?

Post autor: Elena »

Najlepsze biuro rachunkowe? Szukaj go na stronie: Księgowa-Halinów.pl To bardzo solidna firma z zawsze życzliwą obsługą. Zajmuje się między innymi księgowością małych i dużych firm. Byłam bardzo zadowolona z ich usług
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Jakie biuro rachunkowe dla firmy?

Post autor: Kamilka »

Bez względu na to, na współpracę z jakim biurem rachunkowym się zdecydujecie, to na pewno warto zdecydować się w firmie na różne nowoczesne rozwiązania, które będą w stanie ograniczyć Wam koszty związane z księgowością w Waszej firmie. Może być to na przykład elektroniczny obieg dokumentów oferowany przez firmę http://www.primesoft.pl/. Czy ktoś z Was korzysta z takiego obiegu w firmie?
Awatar użytkownika
Dagmara
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2019, 11:34

Re: Jakie biuro rachunkowe dla firmy?

Post autor: Dagmara »

Dla mnie najistotniejsza jest optymalizacja podatkowa i pod tym kątem szukałam biura obsługi rachunkowości. Standardowe, comiesięczne tabelki z podatkami to wg mnie za mało - przy odrobinie wprawy sama mogłabym to robić. Pewnie właśnie przez te wymagania tak długo szukałam odpowiedniej firmy. Teraz współpracuję z TENEO i myślę, ze w końcu znalazłam odpowiednich kontrahentów. Moim zdaniem są czymś więcej, niż biurem księgowym. Mają swoją strone https://www.biuroteneo.pl/, gdzie można poczytać trochę więcej na temat usług - odsyłam, jeżeli ktoś z Was ma podobne wymagania do moich.
ODPOWIEDZ