inwestycja

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
zośka

inwestycja

Post autor: zośka »

Hej. Inwestujecie może w srebro albo złoto? Ja ostatnio pierwszy raz postawiłam na https://www.mennicaskarbowa.pl/ i widzę, że to miejsce posiada jednak najkorzystniejszą ofertę, dodatkowo mamy całkowitą pewność co do jakości produktów i na zamówienie nie trzeba długo czekać
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: inwestycja

Post autor: Kamilka »

Ja właśnie od jakiegoś czasu się zastanawiam, w co najlepiej zainwestować swoje oszczędności. Nie chcę, żeby leżąc na koncie straciły one na wartości. Słyszałam ostatnio o czymś takim jak lokata rentierska, która podobno może pozwolić na korzystne zainwestowanie większej kwoty. Czy ktoś z Was miał z tym może do czynienia?
Mrówka

Re: inwestycja

Post autor: Mrówka »

Nie wiem czy interesujecie się inwestowaniem, ale mnie ostatnio zainteresowały, jakie są możliwości w tym zakresie. Kolega powiedział mi o unikorona obligacji I powiem wam że chwilę że bardzo zainteresował mnie ten temat. Jeżeli macie w tym zakresie jakąś większą wiedzę, to nie ukrywam, że będę wdzięczny za jakiekolwiek dodatkowe informacje.
ODPOWIEDZ