Internet Radomsko

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 107
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Internet Radomsko

Post autor: kozi44 »

Zastanawiam się nad zmianą dostawcy internetu. Mieszkam w Radomsku i chciałem się was zapytać jakiego dostawcę możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 83
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:14

Re: Internet Radomsko

Post autor: Marek22 »

Wydaje mi się, ze jeśli chodzi o Radomsko to warto jest zajrzeć do oferty dostępnej tutaj https://www.multimedia.pl . Multimedia ma bardzo dobrej jakości internet i do tego ceny za ich usługi wcale nie są wygórowane. Wydaje mi się, że warto jest zajrzeć do ich oferty
Awatar użytkownika
cranberrypear
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2020, 14:50

Re: Internet Radomsko

Post autor: cranberrypear »

wszystko da się znaleźć, na przykład http://panwybierak.pl ma bardzo dobre oferty, wiem bo sama szukałam idealnego internetu do siebie i znalazłam dopiero na tej porównywarce :)
pilśnia

Re: Internet Radomsko

Post autor: pilśnia »

Jest taka porównywarka PanWybierak.pl Tam tylko podajesz swoje dane adresowe, a oni ci wyświetlają listę dostępnych usług w tej lokalizacji. Dla pewności możecie ręcznie potwierdzić ceny - u wybranych operatorów, ale u nas w 100 proc. wszystko się zgadzało, więc powinno być tak samo.
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 111
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:58

Re: Internet Radomsko

Post autor: andromeda »

Nawet nie wiedziałam że jest coś takiego ale ja już nie szukam dostawcy telewizji i internetu bo znalazłam bardzo atrakcyjną ofertę. Teraz inea zyskuje wysokie pozycje w rankingach, zapewnia taki sam wysoki i poziom przesyłania danych i prędkość ich pobierania
ODPOWIEDZ