Import maszyn z Chin do Polski

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
igor4443ą

Import maszyn z Chin do Polski

Post autor: igor4443ą »

Ja jestem niesamowicie zadowolony bo kilka dni temu skorzystałem z bardzo ciekawiej firmy kupno maszyn z chin .Nawet mojemu bardzo dobremu znajomemu powiedziałem ,że jak z tej firmy skorzysta to na pewno będzie bardzo dobrze. Z tej firmy po prostu warto teraz skorzystać.
Awatar użytkownika
daro
Posty: 47
Rejestracja: 10 sty 2020, 8:24

Re: Import maszyn z Chin do Polski

Post autor: daro »

Swego czasu również szukałem firmy, która zajmuje się szeroko pojętym importem towarów z Chin. Zależało mi na kompleksowych usługach, ja na imporcie mówiąc szczerze się nie znam. Dzięki Discolm problem mam z głowy, oni ogarniają wszelkie formalności, kontaktują się ze sprzedawcą, sprowadzają towar, odprawiają, a przy tym mają bardzo niskie minium logistyczne. Na takiej firmie właśnie mi zależało.
roni101

Re: Import maszyn z Chin do Polski

Post autor: roni101 »

Na rynku istnieje wiele firm pomagających w imporcie towarów z Chin. Przed podjęciem decyzji współpracy, warto poznać opinie z wielu źródeł. Ja współpracowałem z firmą Fullbax, która według mnie ekspertem z zakresu pośredniczenia w transporcie z Chin do Polski. Pomogą Ci zarejestrować spółkę w Chinach lub Hongkongu, będą reprezentować Cię na targach branżowych lub pomogą w organizacji wyjazdów biznesowych. Ich specjalnością jest import z Chin do Polski takich produktów jak: elektronika, zabawki, odzież i meble. Dowiedz się na ich stronie https://fullbax.pl/ jak skutecznie sprowadzać towar z Chin!
ODPOWIEDZ