Grupowa nauka języka

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Oswald61
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2021, 12:13

Grupowa nauka języka

Post autor: Oswald61 »

Cześć. Czy uważacie, że grupowa nauka języka ma na dłuższą metę sens? Ja doszedłem do wniosku, że zapiszę się na lekcje indywidualne chińskiego, bo nauczyciel skupi całą swoją uwagę tylko na mnie i to z pewnością da efekt, jakiego oczekuję. Nie jestem przyzwyczajony do nauki w większej grupie, a wy?
mrówka

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: mrówka »

Uważam, że to świetny pomysł na naukę języka. Jeśli szukalibyście podręczników w dobrych cenach, to koniecznie sprawdźcie tę ofertę: https://www.taniaksiazka.pl/informatyka ... 84676.html . Poza podręcznikami, znajdziecie tam również książki. Moim zdaniem opłaca się tam zrobić zakupy.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: kolka »

Grupowa nauka języka to nie dla mnie, przerabiałam to. Stresowałam się i bałam się odezwać, że zrobię jakąś gafę. Też nie wszystko co lektor przekazywał było dla mnie zrozumiałe, a nauka szła dalej. O wiele lepsze są takie lekcje na https://youtu.be/HJ5hjobQYg8 , to nawet nie ma o czym mówić. Przekaz jest prosty, zrozumiały, dużo się mówi głośno i ćwiczy i to jest właśnie klucz do sukcesu.
DankaŻ345

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: DankaŻ345 »

Jeżeli jesteśmy już w temacie nauki języka angielskiego to ja mogę pochwalić się, że w wieku 65 lat zapisałam się na angielski dla seniorów. Na kurs zapisałam się za namową wnuczki do tego punktu https://www.great-online.pl/kursy/kursy ... -doroslych i powiem wam, ze całkiem dobrze mi idzie :)
ulka555

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: ulka555 »

Ja jakoś nie jestem przekonana do nauki angielskiego w grupach. Poczytaj sobie o angielskim online https://www.edu24site.net/pl/styl/angie ... mowic.html Ja właśnie tak uczyłam się języka i jestem zadowolona z efektów. Mowię biegle po angielsku i nie mam problemów z dogadaniem sie.
joluś9399

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: joluś9399 »

Trochę ciężko jest mi znaleźć odpowiednią szkołę dla mojego dziecka, bo kompletnie nie wiem, czego szukać i czego się spodziewać, dlatego ma nadzieję, że artykuł na stronie https://gazetaparlamentarna.pl/2021/08/ ... la-dzieci/ w jakiś sposób mi pomoże.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: Kamilka »

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego, to bardzo istotna kwestia. Z tego, co się orientuję, to na przykład szkoła językowa Ling Team organizuje takie profesjonalne kursy językowe. Nie jest to jedyna Szkoła języka angielskiego Kraków, ale na pewno warto wziąć jej ofertę pod uwagę. Jestem przekonana, że taki kurs pozwoli podnieść Wasze kwalifikacje językowe.
Pawełek

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: Pawełek »

Ogólnie mówiąc sama nauka języka angielskiego jest bardzo ważna i ja jestem zdania, że również często korzysta się z usług tłumacza przysięgłego języka angielskiego. W moim przypadku za każdym razem wybór pada na biuro tłumaczeń https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... angielski/ gdyż ja lubię jak te rzeczy są wykonane wzorowo.
BeataŚ234

Re: Grupowa nauka języka

Post autor: BeataŚ234 »

Również zgadzam się z tym tematem, że powinniśmy uczyć się języków i ja chodzę na angielski ale też posłałam na lekcję mojego synka , który mam 6 lat. Bardzo dobrze mu idzie i wiem, że im wcześniej tym lepiej i polecam również zapoznać się z artykułem właśnie o nauce angielskiego małych dzieci https://www.naucz-sie.pl/artykul/jakie- ... ego-153763. Mój synek bardzo dużo już umie i powiem wam, że zapiszę go pewnie na jakiś inny język.
ODPOWIEDZ