firma logistyczna

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
mańka42

firma logistyczna

Post autor: mańka42 »

Jeśli jesteś producentem i potzrebujesz nawiązać współpracę z firmą tarnsportową https://manfullogistics.pl/strefa-klienta/ . Ta firma charakteryzuje się konkurencyjnymi cenami, wybrałam tą firmę jako mój transport bo jest to zaufana firma i moi znajomi też z niej korzystają. Dokłądnie wyliczają oni stawkę,w ieć nie ma niedomówień i dodatkowych kosztów. Firma jest realizaotrem wielu zleceń.
Kwaś

Re: firma logistyczna

Post autor: Kwaś »

Jak firma logistyczna to tylko Aston Partner. W swojej ofercie mają także usługi spedycyjne i transportowe co jest wielkim plusem. Sprawdź sobie na http://astonpartner.pl
Śnieżka

Re: firma logistyczna

Post autor: Śnieżka »

W jaki sposób zabezpieczacie swój ładunek przeznaczony do długiej podróży? Używacie specjalnych drewnianych skrzyń czy może drewna sztauerskiego od https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... ztauerskie ? Muszę coś wybrać i czekam na Wasze propozycje.
michalina wąsik

Re: firma logistyczna

Post autor: michalina wąsik »

Mój mąż ma firmę transportową i ja zajmuję się w niej logistyką. Powiem szczerze praca do najłatwiejszych nie należy. Trzeba mieć rękę na pulsie cały czas. Niedawno dzięki firmie https://www.licencjetransportowe.com/ udało nam się uzyskać licencję na przewóz osób i rzeczy więc możemy ruszyć z biznesem szerzej. Fajnie, ponieważ tej całej papierologii nie musieliśmy robić sami ta firma nas wyręczyła.
ODPOWIEDZ